Zpět na výpis

Prestižní vila v exkluzivní lokalitě kousek od pláží v Saint-Tropez

4 1
ID: FR0078

Magická luxusní vila ve světoznámém Saint-Tropez obklopená zelení

Čtěte více

98 516 700 Kč

3 995 000 €

3 565 828 £

3 853 577 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V nádherné krajině jen pár kroků od pláží Tahiti a Pampelonne blízko prestižního letoviska Saint-Tropez na azurovém pobřeží se nalézá tato vskutku jedinečná a krásná vila. Nemovitost uspokojí i ty nejnáročnější klienty díky výhodné poloze na úchvatném místě, spoustě prostoru jak v interiéru tak venku a hlavně vysoce designovému a vkusnému provedení. Tato exkluzivní vila stojí na pozemku o rozloze s celkovou výměrou 2,086m2, kde naleznete jednak velký bazén a příjemnou zahradu s výhledem do okolní idylické krajiny. Samotná vila nabízí asi 250m2 obytného prostoru a je zde jednak velký obývací pokoj s krbem, kuchyní a jídelnou, dále pak 4 ložnice, 3 koupelny a další multifunkční místnosti. Vila je ideálním místem pro setkání s přáteli a rodinou. Saint-Tropez nabízí úžasnou atmosféru po celý rok - schází se zde celebrity z celého světa, ale najdete zde také krásné zapomenuté kouty a nedotčenou přírodu. Z letiště v Nice sem dojedete asi za 1h30, z Prahy trvá cesta autem do Saint-Tropez kolem 14 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247