Zpět na výpis

Luxusní dům v srdci Saint-Tropez

2 500m
ID: FR0076

Luxusní pečlivě zrenovovaná vila umístěná za historickými hradbami centra Saint Tropez v žádané oblasti La Ponche...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní nabídka! Kvalitně zrenovovaný dům v centru města! Tento luxusní dům se nachází v centru Saint-Tropez v ceněné oblasti „La Ponche“ a v krátké pěší vzdálenosti do 500 m od místní stejnojmenné pláže. Nemovitost byla postavena za zdmi obnovených starobylých hradeb Saint-Tropez a byla kompletně zrekonstruována za použití vysoce kvalitních materiálů. Užitná plocha nemovitosti činí 100 m2. V jejím přízemí se nachází 1 prostorná ložnice / dětská herna s toaletami a šatnami odkud vede přímý přístup do fitness / SPA místnosti (vířivka - sprcha / hammam a toaleta). V prvním patře najdete prostorný obývací pokoj s integrovaným jídelním koutem a krásnou kuchyňskou linku postavenou z bílého Corianu. V mezipatře je pak ložnice s vestavěnou šatnou a vlastním sprchovým koutem s toaletou. Po technické stránce je nemovitost vybavena klimatizací ve všech pokojích, zesílenou akustickou izolací, podlahami Cotto d'Este s podlahovým vytápěním, parketami Solid Teak v mezipatře a posilovně, elektrickými automatizačními a zvukovými systémy a Intercom / video telefonem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247