Zpět na výpis

Luxusní dům v srdci Saint-Tropez

2 500m
ID: FR0076

Luxusní pečlivě zrenovovaná vila umístěná za historickými hradbami centra Saint Tropez v žádané oblasti La Ponche...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní nabídka! Kvalitně zrenovovaný dům v centru města! Tento luxusní dům se nachází v centru Saint-Tropez v ceněné oblasti „La Ponche“ a v krátké pěší vzdálenosti do 500 m od místní stejnojmenné pláže. Nemovitost byla postavena za zdmi obnovených starobylých hradeb Saint-Tropez a byla kompletně zrekonstruována za použití vysoce kvalitních materiálů. Užitná plocha nemovitosti činí 100 m2. V jejím přízemí se nachází 1 prostorná ložnice / dětská herna s toaletami a šatnami odkud vede přímý přístup do fitness / SPA místnosti (vířivka - sprcha / hammam a toaleta). V prvním patře najdete prostorný obývací pokoj s integrovaným jídelním koutem a krásnou kuchyňskou linku postavenou z bílého Corianu. V mezipatře je pak ložnice s vestavěnou šatnou a vlastním sprchovým koutem s toaletou. Po technické stránce je nemovitost vybavena klimatizací ve všech pokojích, zesílenou akustickou izolací, podlahami Cotto d'Este s podlahovým vytápěním, parketami Solid Teak v mezipatře a posilovně, elektrickými automatizačními a zvukovými systémy a Intercom / video telefonem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247