Zpět na výpis

Luxusní apartmán v Saint Tropez s výhledem na moře

2 ano
ID: FR0080

Krásný apartmán v Saint-Tropez s výhledem na moře a bazénem

Čtěte více

26 725 000 Kč

1 000 000 €

913 144 £

1 183 308 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusně zrenovovaný apartmán s fantastickým výhledem na moře nabízíme v rezidenci s bazénem v Saint-Tropez. Apartmán se skládá z prostorného obývacího pokoje s integrovanou kuchyní a barem, 2 velkých a prosluněných ložnic a 2 pěkných koupelen se sprchou. Z obývacího pokoje je dvojitý vstup na balkón, který se táhne se po celé délce místnosti a nabízí nezapomenutelné výhledy na azurové pobřeží. Byt je vybaven v elegantním nadčasovém stylu a připraven k nastěhování. K nemovitosti dále patří úložný prostor ve sklepě a parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247