Zpět na výpis

Luxusní apartmán v Saint Tropez s výhledem na moře

2 ano
ID: FR0080

Krásný apartmán v Saint-Tropez s výhledem na moře a bazénem

Čtěte více

24 895 000 Kč

1 000 000 €

845 044 £

1 071 951 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusně zrenovovaný apartmán s fantastickým výhledem na moře nabízíme v rezidenci s bazénem v Saint-Tropez. Apartmán se skládá z prostorného obývacího pokoje s integrovanou kuchyní a barem, 2 velkých a prosluněných ložnic a 2 pěkných koupelen se sprchou. Z obývacího pokoje je dvojitý vstup na balkón, který se táhne se po celé délce místnosti a nabízí nezapomenutelné výhledy na azurové pobřeží. Byt je vybaven v elegantním nadčasovém stylu a připraven k nastěhování. K nemovitosti dále patří úložný prostor ve sklepě a parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247