Zpět na výpis

Prosluněný apartmán v rezidenci v Saint-Tropez

3 1
ID: FR0079

Útulný apartmán v Saint-Tropez s terasou, zahradou a bazénem

Čtěte více

24 770 525 Kč

995 000 €

840 819 £

1 066 592 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ve světoznámém letovisku Saint-Tropez v jižní Francii nabízíme tento krásný prosluněný apartmán se 3 ložnicemi. Apartmán je součástí bytové rezidence, která se nachází jen 4 minuty chůze od náměstí Place des Lices a nedaleko přístavu a pláže. Apartmán se rozkládá na ploše 113m2 a patří k němu také příjemná zahrádka a veranda o výměře asi 40m2, perfektní pro venkovní posezení. Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje, kuchyňky v americkém stylu provedené v mramoru, manželské ložnice s šatnou, která by se v případě zájmu dala přebudovat na další ložnici, dalších 2 ložnic a 2 koupelen. Apartmán se rozkládá na dvou patrech, které jsou spojeny vnitřním schodištěm. V kupní ceně je také zahrnut veškerý nábytek, dvě podzemní parkovací místa a sklípek s úložným prostorem. V rezidenci je k dispozici velký bazén. Z letiště v Nice sem dojedete asi za 1h30, z Prahy trvá cesta autem do Saint-Tropez kolem 14 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247