Zpět na výpis

Prosluněný apartmán v rezidenci v Saint-Tropez

3 1
ID: FR0079

Útulný apartmán v Saint-Tropez s terasou, zahradou a bazénem

Čtěte více

24 775 500 Kč

995 000 €

825 767 £

1 076 120 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ve světoznámém letovisku Saint-Tropez v jižní Francii nabízíme tento krásný prosluněný apartmán se 3 ložnicemi. Apartmán je součástí bytové rezidence, která se nachází jen 4 minuty chůze od náměstí Place des Lices a nedaleko přístavu a pláže. Apartmán se rozkládá na ploše 113m2 a patří k němu také příjemná zahrádka a veranda o výměře asi 40m2, perfektní pro venkovní posezení. Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje, kuchyňky v americkém stylu provedené v mramoru, manželské ložnice s šatnou, která by se v případě zájmu dala přebudovat na další ložnici, dalších 2 ložnic a 2 koupelen. Apartmán se rozkládá na dvou patrech, které jsou spojeny vnitřním schodištěm. V kupní ceně je také zahrnut veškerý nábytek, dvě podzemní parkovací místa a sklípek s úložným prostorem. V rezidenci je k dispozici velký bazén. Z letiště v Nice sem dojedete asi za 1h30, z Prahy trvá cesta autem do Saint-Tropez kolem 14 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247