Zpět na výpis

Prosluněný apartmán v rezidenci v Saint-Tropez

3 1
ID: FR0079

Útulný apartmán v Saint-Tropez s terasou, zahradou a bazénem

Čtěte více

24 536 700 Kč

995 000 €

888 110 £

959 777 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ve světoznámém letovisku Saint-Tropez v jižní Francii nabízíme tento krásný prosluněný apartmán se 3 ložnicemi. Apartmán je součástí bytové rezidence, která se nachází jen 4 minuty chůze od náměstí Place des Lices a nedaleko přístavu a pláže. Apartmán se rozkládá na ploše 113m2 a patří k němu také příjemná zahrádka a veranda o výměře asi 40m2, perfektní pro venkovní posezení. Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje, kuchyňky v americkém stylu provedené v mramoru, manželské ložnice s šatnou, která by se v případě zájmu dala přebudovat na další ložnici, dalších 2 ložnic a 2 koupelen. Apartmán se rozkládá na dvou patrech, které jsou spojeny vnitřním schodištěm. V kupní ceně je také zahrnut veškerý nábytek, dvě podzemní parkovací místa a sklípek s úložným prostorem. V rezidenci je k dispozici velký bazén. Z letiště v Nice sem dojedete asi za 1h30, z Prahy trvá cesta autem do Saint-Tropez kolem 14 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247