Zpět na výpis

Hezký byt pár kroků od moře, Juan les Pins

1 ano
ID: FR0069

Hledáte-li moderní byt s krásnou terasou a nádherným výhledem, odkud je to na pláž jen pár kroků a do Nice 20 minut autem, je pro Vás tento byt skvělým řešením...

Čtěte více

14 746 680 Kč

598 000 €

533 759 £

576 831 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jihozápadně orientovaný byt, jehož hlavní charakteristikou jsou zejména nádherné výhledy, naleznete mezi Cannes a Nice. Ze dveří domu vyjdete hned na pláž, vlaková stanice je vzdálená 170 m, obchody a restaurace cca 110 m. Moderní byt o 70 m2 se nachází ve čtvrtém patře domu s výtahem, který je vybaven kamerovým monitorovacím systémem a zajištěn 24hodinovou ostrahou. Byt sestává z předsíně s vestavěnými skříněmi, ložnice s en-suite koupelnou v italském stylu a rovněž s vestavěnými skříněmi, obývacího pokoje, který volně navazuje na balkón, jenž je jako stvořený k venkovnímu stolování, a moderní plně vybavené kuchyně s indukční deskou. V bytě jsou dvojitá okna, klimatizace a centrální vytápění; samozřejmostí je parkovací místo. Byt je velmi klidný a tichý a je tak ideálním místem pro odpočinek a letní dovolenou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247