Zpět na výpis

Hezký byt pár kroků od moře, Juan les Pins

1 ano
ID: FR0069

Hledáte-li moderní byt s krásnou terasou a nádherným výhledem, odkud je to na pláž jen pár kroků a do Nice 20 minut autem, je pro Vás tento byt skvělým řešením...

Čtěte více

14 791 530 Kč

598 000 €

509 438 £

648 894 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jihozápadně orientovaný byt, jehož hlavní charakteristikou jsou zejména nádherné výhledy, naleznete mezi Cannes a Nice. Ze dveří domu vyjdete hned na pláž, vlaková stanice je vzdálená 170 m, obchody a restaurace cca 110 m. Moderní byt o 70 m2 se nachází ve čtvrtém patře domu s výtahem, který je vybaven kamerovým monitorovacím systémem a zajištěn 24hodinovou ostrahou. Byt sestává z předsíně s vestavěnými skříněmi, ložnice s en-suite koupelnou v italském stylu a rovněž s vestavěnými skříněmi, obývacího pokoje, který volně navazuje na balkón, jenž je jako stvořený k venkovnímu stolování, a moderní plně vybavené kuchyně s indukční deskou. V bytě jsou dvojitá okna, klimatizace a centrální vytápění; samozřejmostí je parkovací místo. Byt je velmi klidný a tichý a je tak ideálním místem pro odpočinek a letní dovolenou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247