Zpět na výpis

Hezký byt pár kroků od moře, Juan les Pins

1 ano
ID: FR0069

Hledáte-li moderní byt s krásnou terasou a nádherným výhledem, odkud je to na pláž jen pár kroků a do Nice 20 minut autem, je pro Vás tento byt skvělým řešením...

Čtěte více

15 329 730 Kč

598 000 €

532 356 £

670 181 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jihozápadně orientovaný byt, jehož hlavní charakteristikou jsou zejména nádherné výhledy, naleznete mezi Cannes a Nice. Ze dveří domu vyjdete hned na pláž, vlaková stanice je vzdálená 170 m, obchody a restaurace cca 110 m. Moderní byt o 70 m2 se nachází ve čtvrtém patře domu s výtahem, který je vybaven kamerovým monitorovacím systémem a zajištěn 24hodinovou ostrahou. Byt sestává z předsíně s vestavěnými skříněmi, ložnice s en-suite koupelnou v italském stylu a rovněž s vestavěnými skříněmi, obývacího pokoje, který volně navazuje na balkón, jenž je jako stvořený k venkovnímu stolování, a moderní plně vybavené kuchyně s indukční deskou. V bytě jsou dvojitá okna, klimatizace a centrální vytápění; samozřejmostí je parkovací místo. Byt je velmi klidný a tichý a je tak ideálním místem pro odpočinek a letní dovolenou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247