Zpět na výpis

Krásný apartmán s terasou a výhledem v Cannes

2 ano 200m
ID: FR0068

Tento pěkný apartmán je ideálním prázdninovým domovem nedaleko centra Cannes. V docházkové vzdálenosti se nachází Palais des Festivals, přístav i pláže...

Čtěte více

10 480 500 Kč

425 000 €

379 343 £

409 955 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento výjimečný apartmán se nachází západně od centra Cannes, kam se dostanete krátkou procházkou, a cca 200 m od nejbližší pláže. Nemovitost tak představuje možnost prázdninového bytu na Francouzské riviéře či skvělé investice. Apartmán je situován v posledním, šestém patře dobře udržované rezidence. Srdcem apartmánu o ploše 60 m2 je prostorný obývací pokoj/jídelna s francouzskými dveřmi, jež Vás zavedou na terasu, odkud je úchvatný panoramatický výhled na moře, Esterelské hory a Lerinské ostrovy. Do apartmánu se vstupuje přes širokou chodbu s vestavěnými skříněmi, po pravé straně jsou dvě ložnice, obě s přímým vstupem na terasu. Z plně vybavené kuchyně můžete rovněž vstoupit na terasu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaleta je oddělená. V apartmánu je k dispozici klimatizace a centrální vytápění. V rezidenci nechybí výtah a podzemní parkoviště.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247