Zpět na výpis

Krásný apartmán s terasou a výhledem v Cannes

2 ano 200m
ID: FR0068

Tento pěkný apartmán je ideálním prázdninovým domovem nedaleko centra Cannes. V docházkové vzdálenosti se nachází Palais des Festivals, přístav i pláže...

Čtěte více

10 512 375 Kč

425 000 €

362 059 £

461 170 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento výjimečný apartmán se nachází západně od centra Cannes, kam se dostanete krátkou procházkou, a cca 200 m od nejbližší pláže. Nemovitost tak představuje možnost prázdninového bytu na Francouzské riviéře či skvělé investice. Apartmán je situován v posledním, šestém patře dobře udržované rezidence. Srdcem apartmánu o ploše 60 m2 je prostorný obývací pokoj/jídelna s francouzskými dveřmi, jež Vás zavedou na terasu, odkud je úchvatný panoramatický výhled na moře, Esterelské hory a Lerinské ostrovy. Do apartmánu se vstupuje přes širokou chodbu s vestavěnými skříněmi, po pravé straně jsou dvě ložnice, obě s přímým vstupem na terasu. Z plně vybavené kuchyně můžete rovněž vstoupit na terasu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaleta je oddělená. V apartmánu je k dispozici klimatizace a centrální vytápění. V rezidenci nechybí výtah a podzemní parkoviště.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247