Zpět na výpis

Elegantní dům s výhledem na moře Monte di Ripa

2 ano 12 000m
ID: IT0613

Elegantní a stylový dům v panoramatické poloze v Monte di Ripa jen kousek od vyhlášeného luxusního letoviska Forte dei Marmi a jeho pláží...

Čtěte více

9 758 400 Kč

380 000 €

329 832 £

458 248 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji tento elegantní a stylový dům s nádherným panoramatickým výhledem do krajiny a na moře, který obklopuje pěkná terasovitě uspořádaná zahrada. Nemovitost se nachází v Monte di Ripa jen pár minut od všech potřebných služeb v letovisku Forte dei Marmi a je velmi snadno přístupná autem. Dům byl vystavěn v kopcích asi 12 km od letoviska. Nemovitost je třípodlažní a její užitná plocha činí 110 m2 + sklep. Suterén nabízí otevřený prostor s výhledem na moře a terasou. V přízemí se nachází elegantní obývací pokoj, kuchyň a koupelna. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové ložnice, velká koupelna a balkon. Nemovitost obklopuje pozemek o rozloze 600 m2. Nachází se na něm zahrada se vzrostlými stromy a středomořskými rostlinami. Do letoviska Forte dei Marmi dojede za 12 minut, 5 minut jsou vzdáleny nejbližší obchody. Městečku dominuje pevnost z 18. století. Zajímavá je i jeho poloha mezi městy La Spezia a Viareggio. Letovisko je velmi živé. Najdete zde písečné pláže s průzračnou vodou a pozvolným vstupem, tenisové kurty, golfové hřiště, diskotéky, bary a jeden z nejprestižnějších plážových klubů v této oblasti. Okolí láká k výletům. Navštívit můžete například Viareggio, Carraro, Pietrasanta nebo Torre del Lago Puccini. Tato místa jsou proslavená svými kamennými lomy, kamenickými a sochařskými dílnami.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247