Zpět na výpis

Elegantní dům s výhledem na moře Monte di Ripa

2 ano 12 000m
ID: IT0613

Elegantní a stylový dům v panoramatické poloze v Monte di Ripa jen kousek od vyhlášeného luxusního letoviska Forte dei Marmi a jeho pláží...

Čtěte více

10 263 800 Kč

380 000 €

348 682 £

446 097 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji tento elegantní a stylový dům s nádherným panoramatickým výhledem do krajiny a na moře, který obklopuje pěkná terasovitě uspořádaná zahrada. Nemovitost se nachází v Monte di Ripa jen pár minut od všech potřebných služeb v letovisku Forte dei Marmi a je velmi snadno přístupná autem. Dům byl vystavěn v kopcích asi 12 km od letoviska. Nemovitost je třípodlažní a její užitná plocha činí 110 m2 + sklep. Suterén nabízí otevřený prostor s výhledem na moře a terasou. V přízemí se nachází elegantní obývací pokoj, kuchyň a koupelna. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové ložnice, velká koupelna a balkon. Nemovitost obklopuje pozemek o rozloze 600 m2. Nachází se na něm zahrada se vzrostlými stromy a středomořskými rostlinami. Do letoviska Forte dei Marmi dojede za 12 minut, 5 minut jsou vzdáleny nejbližší obchody. Městečku dominuje pevnost z 18. století. Zajímavá je i jeho poloha mezi městy La Spezia a Viareggio. Letovisko je velmi živé. Najdete zde písečné pláže s průzračnou vodou a pozvolným vstupem, tenisové kurty, golfové hřiště, diskotéky, bary a jeden z nejprestižnějších plážových klubů v této oblasti. Okolí láká k výletům. Navštívit můžete například Viareggio, Carraro, Pietrasanta nebo Torre del Lago Puccini. Tato místa jsou proslavená svými kamennými lomy, kamenickými a sochařskými dílnami.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247