Zpět na výpis

Vila v klidné oblasti letoviska Fontane Bianche

3 1 300m
ID: IT0502

Samostatně stojící vila s verandou v klidné oblasti v letovisku Fontane Bianche, Sicílie, s možností vybudovat bazén, v nedaleké vzdálenosti od moře…

Čtěte více

4 945 000 Kč

200 000 €

172 396 £

211 397 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená nemovitost se nachází v klidné lokalitě v letovisku Fontane Bianche na jihovýchodním pobřeží Sicílie v provincii Syrakusy. Tato jednopodlažní vila se rozkládá na 100 m² a dalších 55 m² zaujímá prostorná veranda. Celková výměra pozemku je 1091 m² a je kompletně oplocen. Dům sestává z verandy, obývacího pokoje, kuchyně, třech ložnic a koupelny. Na pozemku se nachází několik citroníků a vrt, který umožňuje čerpání vody. Pozemek je rovněž vhodný k vybudování bazénu. Vstupní brána je vhodná i pro vjezd automobilů. Vila je vzdálená od moře 1300 m. Nejbližší letiště se nachází v Catanii a je vzdálené zhruba 50 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247