Zpět na výpis

Vila v klidné oblasti letoviska Fontane Bianche

3 1 300m
ID: IT0502

Samostatně stojící vila s verandou v klidné oblasti v letovisku Fontane Bianche, Sicílie, s možností vybudovat bazén, v nedaleké vzdálenosti od moře…

Čtěte více

5 345 000 Kč

200 000 €

182 629 £

236 662 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená nemovitost se nachází v klidné lokalitě v letovisku Fontane Bianche na jihovýchodním pobřeží Sicílie v provincii Syrakusy. Tato jednopodlažní vila se rozkládá na 100 m² a dalších 55 m² zaujímá prostorná veranda. Celková výměra pozemku je 1091 m² a je kompletně oplocen. Dům sestává z verandy, obývacího pokoje, kuchyně, třech ložnic a koupelny. Na pozemku se nachází několik citroníků a vrt, který umožňuje čerpání vody. Pozemek je rovněž vhodný k vybudování bazénu. Vstupní brána je vhodná i pro vjezd automobilů. Vila je vzdálená od moře 1300 m. Nejbližší letiště se nachází v Catanii a je vzdálené zhruba 50 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247