Zpět na výpis

Vila se 2 apartmány blízko pláže, Fontane Bianche

6 750m
ID: IT0514

Prostorná vila sestávající ze dvou samostatných apartmánů a garáže, vzdálená zhruba 750 m od pláže v přímořském letovisku Fontane Bianche, Syrakusy...

Čtěte více

10 484 975 Kč

415 000 €

355 230 £

442 273 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená vila sestává ze dvou samostatných apartmánů a garáže a stojí na pozemku o rozloze 1.294 m². Nachází se ve slavném přímořském letovisku Fontane Bianche v provincii Syrakusy. Sestává z přízemního apartmánu, kde se nachází obývací prostor s kuchyní, tři ložnice a dvě koupelny. Venkovní schodiště vede do vyššího podlaží, kde se nachází apartmán s verandou, s obytným prostorem a kuchyní, třemi ložnicemi, dvěma koupelnami a prádelnou. Na horní terasu, kde se nachází neobytné podkroví, se dostaneme díky točitému schodišti z verandy. K vile dále náleží garáž a koupelna se vstupem ze zahrady. Vila je vzdálená zhruba 750 m od pláže, v blízkosti místního zázemí. Nabízená nemovitost se nachází v jednom z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche, v provincii Syrakusy. Najdeme zde jak pláže s jemným bílým pískem tak přímořské útesy. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené zhruba 70km a je snadno dosažitelné ve zhruba 40 minutách jízdou autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247