Zpět na výpis

Vila se 2 apartmány blízko pláže, Fontane Bianche

6 750m
ID: IT0514

Prostorná vila sestávající ze dvou samostatných apartmánů a garáže, vzdálená zhruba 750 m od pláže v přímořském letovisku Fontane Bianche, Syrakusy...

Čtěte více

10 233 900 Kč

415 000 €

370 418 £

400 309 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená vila sestává ze dvou samostatných apartmánů a garáže a stojí na pozemku o rozloze 1.294 m². Nachází se ve slavném přímořském letovisku Fontane Bianche v provincii Syrakusy. Sestává z přízemního apartmánu, kde se nachází obývací prostor s kuchyní, tři ložnice a dvě koupelny. Venkovní schodiště vede do vyššího podlaží, kde se nachází apartmán s verandou, s obytným prostorem a kuchyní, třemi ložnicemi, dvěma koupelnami a prádelnou. Na horní terasu, kde se nachází neobytné podkroví, se dostaneme díky točitému schodišti z verandy. K vile dále náleží garáž a koupelna se vstupem ze zahrady. Vila je vzdálená zhruba 750 m od pláže, v blízkosti místního zázemí. Nabízená nemovitost se nachází v jednom z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche, v provincii Syrakusy. Najdeme zde jak pláže s jemným bílým pískem tak přímořské útesy. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené zhruba 70km a je snadno dosažitelné ve zhruba 40 minutách jízdou autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247