Zpět na výpis

Vila se 2 apartmány blízko pláže, Fontane Bianche

6 750m
ID: IT0514

Prostorná vila sestávající ze dvou samostatných apartmánů a garáže, vzdálená zhruba 750 m od pláže v přímořském letovisku Fontane Bianche, Syrakusy...

Čtěte více

11 248 575 Kč

415 000 €

379 033 £

482 896 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená vila sestává ze dvou samostatných apartmánů a garáže a stojí na pozemku o rozloze 1.294 m². Nachází se ve slavném přímořském letovisku Fontane Bianche v provincii Syrakusy. Sestává z přízemního apartmánu, kde se nachází obývací prostor s kuchyní, tři ložnice a dvě koupelny. Venkovní schodiště vede do vyššího podlaží, kde se nachází apartmán s verandou, s obytným prostorem a kuchyní, třemi ložnicemi, dvěma koupelnami a prádelnou. Na horní terasu, kde se nachází neobytné podkroví, se dostaneme díky točitému schodišti z verandy. K vile dále náleží garáž a koupelna se vstupem ze zahrady. Vila je vzdálená zhruba 750 m od pláže, v blízkosti místního zázemí. Nabízená nemovitost se nachází v jednom z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche, v provincii Syrakusy. Najdeme zde jak pláže s jemným bílým pískem tak přímořské útesy. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené zhruba 70km a je snadno dosažitelné ve zhruba 40 minutách jízdou autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247