Zpět na výpis

Vila s bazénem a výhledem na jezero

3
ID: AT0309

Nádherná prostorná vila s bazénem a výhledem na jezero, jen 30 minut jízdy od města Salzburg. Možné i užití jako volnočasové bydlení...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní vila v obci Lochen am See v regionu Salcburska, s promyšleným designem, výhledem na jezero a s vlastním bazénem. Možné využívat jako trvalé bydliště, volnočasové bydlení nebo k turistickému pronájmu!

POLOHA: Vila je situována v malém a idylickém městečku Lochen am See, které leží na náhorní plošině na hornorakousko-salzburské hranici. Nedaleko se nachází jezero Mattsee, obklopené lesy a kopci, na které je z vily výhled. V Lochenu je k dispozici veškerá infrastruktura potřebná k životu, jako jsou obchody, restaurace, lékaři, školy atd. Do dalších větších měst, jako je Straßwalchen nebo Mattsee, se dostanete během několika minut. Salcburk je vzdálen pouhých 30 minut jízdy. V létě je možné užít si koupání, plavbu na lodi, plachtění nebo surfování. Příjemné teploty jezera Mattsee vybízejí na začátku léta k dlouhému koupání. Běžci, cyklisté a závodní cyklisté si užijí kvalitních tras. Dobře dostupná, cca během 20-40 minut, jsou i velká salcurská jezera jako Mondsee nebo Attersee, kde je i několik menších lyžařských středisek. V zimě je naopak oblast ideální pro běžecké lyžování nebo túry na sněžnicích.

NEMOVITOST: Vila o rozloze cca 380 m2 se nachází ve svahu. Díky této poloze je možné buď vstoupit do části, kde se nachází kancelář, nebo do spací části přes centrální. O patro níže se nachází dobře vybavená venkovská kuchyně s jídelním koutem a samostatná jídelna. Ústředním bodem je prosvětlený obývací pokoj o rozloze cca 36 m2 s kachlovými kamny a přímým vstupem na západně orientovanou sluneční terasu a do zahrady s bazénem. Podkroví se skleněnou kopulí bylo dříve využíváno jako kancelář. Mezipatro nemovitosti je zčásti ještě určené k dodělání dle přání nového majitele. V suterénních místnostech s denním světlem se nachází kotelna s novým olejovým topením a s kondenzačním kotlem, skladovací prostory, technická místnost a hobby místnost/pokoj pro hosty. Kromě dvou garáží jsou k dispozici také 2-4 venkovní parkovací stání a místnost pro skladování vybavení. Vilu by bylo možné rozdělit na tři až čtyři samostatné bytové jednotky. Vila je z roku 1998.

UŽITÍ: Vila může být využívána k trvalému bydlení, jako volnočasová nemovitosti nebo jako investiční nemovitost k turistickému pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247