Zpět na výpis

Apartmány v luxusním golfovém rezortu

1
ID: AT0133

Exkluzivní byty se společným bazénem na prodej na hranicích Maďarska s Rakouskem...

Čtěte více

2 429 010 Kč - 9 827 010 Kč

98 500 € - 398 500 €

87 918 £ - 355 690 £

95 013 $ - 384 393 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zajímavá investiční příležitost! Nabízíme k prodeji různé typy nemovitostí – apartmánů – umístěné v luxusním golfovém rezortu v oblasti Burgenland (východní Rakousko), dříve známé jako Panonia na hranicích s Maďarskem v kraji plném vinic (produkujícím vynikající červené víno Blaufränkischland) a slunných údolí s malebnými vesničkami. Rezort leží na území Maďarska v těšném sousedství rakouských hranic. Nemovitosti se nacházejí v právě vnikajícím novém středisku, které nabízí elegantní exkluzivní apartmány s velkým společným bazénem. Nabídka je široká a každý si může vybrat podle svého vkusu. Je zde i možnost připlatit si nábytkový balíček se stylovým vybavením. Veškeré nemovitosti mohou být využity k investicím, nebo pronájmu v nepřítomnosti vlastníků se zajímavým výnosem. Samozřejmě mohou být i využívány výhradně jako rekreační dům. Oblast Burgenland je plná zajímavostí s nekonečnou řadou aktivit pro dospělé i děti. Kulinářské dědictví této oblasti je známé díky vynikajícím čerstvým místním surovinám, což dokazuje množství vynikajících restaurací v okolí. Velkým lákadlem je zde klub Sonnegolf s dvěma 9 jamkovými hřišti. Sonnentherme Lutzmannsburg zase nabízejí bohatý výběr tobogánů, bazénů a koupališť. Obě atrakce doslova hraničí s resortem po obou jeho stranách, takže se zde nudit rozhodně nebudete. Středisko je výborně dostupné z Vídně (1, 20 h), Bratislavy (1,40 h), Budapešti (2,40 h) a Grazu (1,40 h).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247