Zpět na výpis

Vily a apartmány v luxusním golfovém rezortu

1
ID: AT0133

Luxusní soukromé vily s bazény se slanou vodou a saunou, elegantní bungalovy se zahradní terasou nebo exkluzivní byty se společným bazénem na prodej na hranicích Maďarska s Rakouskem...

Čtěte více

2 452 650 Kč - 9 922 650 Kč

98 500 € - 398 500 €

81 747 £ - 330 722 £

106 530 $ - 430 989 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zajímavá investiční příležitost! Nabízíme k prodeji různé typy nemovitostí – vily a apartmány – umístěné v luxusním golfovém rezortu v oblasti Burgenland (východní Rakousko), dříve známé jako Panonia na hranicích s Maďarskem v kraji plném vinic (produkujícím vynikající červené víno Blaufränkischland) a slunných údolí s malebnými vesničkami. Rezort leží na území Maďarska v těšném sousedství rakouských hranic. Nemovitosti se nacházejí v právě vnikajícím novém středisku, které nabízí elegantní soukromé vily s bazény se slanou vodou a saunou, elegantní bungalovy se zahradní terasou nebo exkluzivní apartmány s velkým společným bazénem. Nabídka je široká a každý si může vybrat podle svého vkusu. Je zde i možnost připlatit si nábytkový balíček se stylovým vybavením. Veškeré nemovitosti mohou být využity k investicím, nebo pronájmu v nepřítomnosti vlastníků se zajímavým výnosem. Samozřejmě mohou být i využívány výhradně jako rekreační dům. Oblast Burgenland je plná zajímavostí s nekonečnou řadou aktivit pro dospělé i děti. Kulinářské dědictví této oblasti je známé díky vynikajícím čerstvým místním surovinám, což dokazuje množství vynikajících restaurací v okolí. Velkým lákadlem je zde klub Sonnegolf s dvěma 9 jamkovými hřišti. Sonnentherme Lutzmannsburg zase nabízejí bohatý výběr tobogánů, bazénů a koupališť. Obě atrakce doslova hraničí s resortem po obou jeho stranách, takže se zde nudit rozhodně nebudete. Středisko je výborně dostupné z Vídně (1, 20 h), Bratislavy (1,40 h), Budapešti (2,40 h) a Grazu (1,40 h).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247