Zpět na výpis

Půvabný chalet blízko Semmeringu

4
ID: AT0228

Půvabný horský chalet na prodej nedaleko lyžařského střediska Semmering a jen hodinu jízdy od Vídně nabízí komfort a klid uprostřed nedotčené přírody...

Čtěte více

31 118 750 Kč

1 250 000 €

1 056 305 £

1 339 939 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná horská chata postavená na zakázku v kouzelné poloze s výhledem na hory poblíž lyžařského střediska Semmering a jen necelou hodinu jízdy od Vídně. Klidná poloha uprostřed lokality s nedotčenou přírodou a s bezpočtem outdoorových aktivit.

POLOHA: Tato nemovitost se nachází v blízkosti města Gloggnitz v Dolním Rakousku, kde je veškerá občanská vybavenost. Z Vídně je to necelou hodinu jízdy a z Bratislavy necelé 2 hodiny. Gloggnitz je obklopen nejvyššími horami Dolního Rakouska, Mount Rax a Mount Schneeberg. Okolí je ideální pro milovníky panenské přírody a klidu. Lyžařské středisko Semmering je jen 15 minut jízdy od domu a nabízí přibližně 40 km sjezdovek. Region Reichenau an der Rax je ideální pro pěší turistiku s více než 100 horskými turistickými trasami a horolezeckými cestami.

NEMOVITOST: Stylová horská chata byla postavena v roce 2019 a je v perfektním stavu. Byl dokončena podle nejvyšších standardů. Střecha má keramické střešní tašky a hromosvod. K vybavení patří euro okna s dvojsklem a s venkovními žaluziemi a střešní okna vybavená elektrickým ovládacím systémem. K dispozici je elektrické tepelné čerpadlo s podlahovým vytápěním. Dubová dřevěná podlaha vytváří útulnou atmosféru. Celý dům má vnitřní plochu cca. 320 m2 a skládá se ze 2 obývacích pokojů, kuchyně s jídelnou, 4 prostorných ložnic, 2 koupelen, 1 pracovny, dalšího WC pro hosty, garáže s parkováním pro 2 auta, prádelny/technické místnosti se spoustou úložného prostoru. Špičková kuchyně má nejnovější spotřebiče Neff/Siemens a skříňky výběrové značky Dannküchen. Veškeré vybavení a nábytek je zahrnuto v ceně, takže je nemovitost připravena ihned k nastěhování. Chalet dále nabízí relaxační saunu s parním a suchým ohřevem a samostatnou sprchu a toaletu pro dokonalý wellness zážitek. Nemovitost obklopuje pěkně upravená zahrada.

POUŽITÍ: Nemovitost lze využít jako hlavní bydliště, rekreační dům nebo jako investici k pronájmu s velmi atraktivním příjmem z pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247