Zpět na výpis

Velký podkrovní apartmán v centru Kizbühelu

3
ID: AT0186

Krásný a prostorný apartmán na prodej v samém srdci legendárního lyžařského střediska Kitzbühel s perfektní vybaveností a širokou nabídkou volnočasových aktivit...

Čtěte více

54 717 500 Kč

2 150 000 €

1 815 264 £

2 494 643 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorný podkrovní apartmán na prodej v centru Kitzbühelu. Vzácná investiční nemovitost s vynikajícím příjmem z pronájmu!

POLOHA: Kitzbühel je světoznámé lyžařské a rekreační středisko v Tyrolsku. Je to luxusní a kosmopolitní alpské město, kde najdete špičkové restaurace, obchody a kluby, stejně jako i několik nejlepších nemovitostí v Alpách. Středisko je zasazeno mezi vrcholky Kitzbühel Horn a Hahnenkamm a obklopeno úžasnou alpskou scenérií. Kitzbühel je ideální destinací pro milovníky zimních a letních sportů se stovkami kilometrů perfektně připravených sjezdovek, turistických a cyklistických stezek, světových restaurací a vynikající nabídky wellness a golfových hřiští. Nabízí asi 180 km sjezdovek, včetně slavné sjezdovky „Streif“, čtyři golfová hřiště a stovky kilometrů turistických a cyklistických stezek. Navíc hned u Kitzbühelu je jezero Schwarzsee, které je ideálním místem pro vodní sporty. Tato nemovitost se nachází jen pár minut chůze od pěší zóny, takže se snadno dostanete k obchodům, restauracím a vlekům.

NEMOVITOST: Tento nádherný podkrovní apartmán se rozkládá na dvou podlažích. Do bytu se vstupuje ve 2. patře. K dispozici jsou dvě ložnice, malý obývací pokoj a koupelna. Tuto část lze také použít jako samostatnou jednotku. Schody vedou do nejvyššího patra s velkým obývacím / jídelním prostorem, kuchyní, krbem, vstupem na velkou sluneční terasu, dále je zde ložnice se šatnou, koupelnou a komorou. Na velké terase si můžete vychutnat nádherný výhled na Wilder Kaiser a Kitzbüheler Horn. Obytná plocha je asi 159 m2 plus terasa s dalšími 124 m2. Penthouse se prodává plně zařízený. V budově je výtah, majitelé mohou využívat saunu a fitness. Je také možné zakoupit parkovací stání za 14 000 EUR a druhé stání za 12 000 EUR.

UŽITÍ: Jedná se o investiční typ nemovitosti, který nabízí atraktivní kombinaci soukromého užívání s profesionálním pronájmem. Toto je v centru Kitzbühelu velmi vzácná příležitost, protože většina nemovitostí je zde určena k trvalému pobytu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247