Zpět na výpis

Řadová vila v Augustě s vlastním přístupem k moři

2-3 ano 10m
ID: IT0714

Řadová vila s vlastním přístupem k moři a pěknou zahradou s výhledem na Etnu a na moře...

Čtěte více

7 151 400 Kč

290 000 €

258 846 £

279 734 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji velmi pěknou řadovou vilu, která se nachází v Augustě, v lokalitě Baia del Silenzio. Vila má soukromý přístup k moři a nabízí nádherný výhled na sopku Etna a na moře. Nemovitost rovněž obklopuje pěkná zahrada. Užitná plocha vily činí 100 m2 a rozkládá se na dvou podlažích. V přízemí se nachází velký obývací pokoj s prostornou terasou z venkovní části, která nabízí nádherný výhled na moře a sopku Etna. Dále zde najdete kuchyň a koupelnu. V prvním patře jsou umístěny 2 ložnice, obě s výhledem na moře, koupelna a třetí místnost, kde by mohla být vytvořena třetí ložnice. Rozloha zahrady činí cca 400 m2. Augusta je přístavní město, které se nachází v provincii Syrakusy. Pyšnit se může hned dvěma přístavy. Staré město je umístěno na ostrově vytvořeném v 16. století a s pevninou ho spojují dva mosty. Dominantou města je krásný hrad Castello Svevos osmi věžemi. Ve městě najdete také kostely a další architektonické památky. Pořádá se zde několik festivalů, např. Sagra dei Sapori Medievali, festival středově kuchyně, který se koná v září a nabízí k ochutnávce středověká jídla. Nejbližší letiště se nachází 33 km odsud, lékárna 10 km, nemocnice 12,5 km, muzeum 6 km a nákupní centrum 10,5 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247