Zpět na výpis

Luxusní byt u Pitztalského ledovce

2 1
ID: AT0252

Jedinečná nabídka luxusního apartmánu pár kroků od lanovky na ledovec v Pitztalu (3440 m)...

Čtěte více

20 217 100 Kč

820 000 €

715 548 £

810 500 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná nabídka luxusního apartmánu se 2 ložnicemi a 2 koupelnami v prvním patře 5 let starého horského domu pár kroků od lanovky na Pitztalský ledovec (3440 m).

NEMOVITOST:Byt o ploše 114 m2 má velký obvývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 prostorné ložnice (19 a 17 m2), 2 koupelny a předsíň. Ze všech tří pokojů je vchod na balkón s výhledem na hory. Přímo v objektu je restaurace, fitness a wellness s bazénem, saunou, finskou saunou a párou. K bytu patří sklep a parkovací místo v podzemní garáži. Dále lze parkovat i před objektem.

Apartmán je nabízen pro kombinaci vlastního užití (6 týdnů) a investice do bezstarostného pronájmu zajištěného místním správcem.

POLOHA: Apartmán je v komplexu bytů a chaletů jen 5 minut chůze od spodní lanovky na Pitztaler Gletscher (40 km sjezdovek). Zde se lyžuje až do výšky 3440 m n.m. a lyžařská sezóna začíná v říjnu a končí v květnu. Jen 3 minuty autem nebo skibusem a 15 minut pěšky je lanovka do dalšího lyžařského areálu Rifflsee s 20 km sjezdovek. Pitztalský ledovec je nejvýše položenou lyžařskou oblastí Rakouska a za ním se tyčí druhá nejvyšší hora Wildspitze (3770 m). Další lyžování je na druhém konci údolí v oblasti Hochzeiger a v blízkém Imstu. Lanovky fungují i v létě, kdy je příjemným zpestřením výlet mezi zasněžené špičky velehor. Toto údolí je jedním z nejpůvabnějších pro horské túry a výlety na horských kolech. Na prudkých svazích padají desítky vodopádů a horské chaty nabízí příjemné občerstvení. Děti si přijdou na své na velkém hřišti na Hochzeigeru nebo na nejrychlejší a nejdelší alpské horské dráze v Imstu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247