Zpět na výpis

Ski-in ski-out luxus ve 2000 metrech nad mořem

1-2
ID: AT0159

Skvělá příležitost koupit již stojící nové byty ve výšce 2000m hned u sjezdovky ve středisku Kühtai, nejvýše položeném v Rakousku, navíc s garancí výnosu po dobu 3 let...

Čtěte více

4 526 615 Kč - 18 132 550 Kč

173 500 € - 695 000 €

156 668 £ - 627 576 £

205 830 $ - 824 507 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ski-in ski-out garsoniéry a apartmány ve výšce 2000 metrů nad mořem s nádhernými výhledy vznikly výstavbou dvou nových budov vedle kompletně revitalizovaného bývalého šlechtického loveckého sídla. Velký důraz byl kladen na velký komfort vlastníků a návštěvníků tohoto jedinečného aparthotelu. Přímo v komplexu je restaurace, wellness, podzemní parkování, bar pro večerní zábavu, sluneční terasa, lyžařská škola a půjčovna lyží. Objekt je přímo u sjezdovek a vleků.Všechny byty o plochách 22-92m2 jsou orientované na jih a mají terasy s nádherným výhledem. V ceně je i nábytek a vybavení. Design je moderní a inovativní, je možné vybrat si z několika typů pokojů. Celý objekt bude provozován jako aparthotel pro turistický pronájem v kombinaci s vlastním užitím vlastníků. O pronájem se stará provozovatel místního luxusního hotelu, vlastnictví je tedy zcela bezstarostné. Pronájem nabízí zajímavé výnosy. Dle prognóz čistý roční výnos bude dosahovat 3,5-5%. Developer garantuje po dobu prvních 3 let výnos dle prognóz. Navíc pokud apartmán vydělá více na rámec prognózy, tak i vlastník dostane více. Kühtai je nejvýše položené lyžařské středisko v Rakousku s téměř 50km sjezdovek a dlouhou sezónou. Z Innsbrucku sem dojedete za cca. 40 minut.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247