Zpět na výpis

Impozantní zrekonstruovaný zámek nedaleko města Graz

7
ID: AT0119

Nově zrekonstruovaný a obnovený rakouský zámek nedaleko města Graz…

Čtěte více

35 093 400 Kč

1 380 000 €

1 186 911 £

1 686 534 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento impozantní rakouský zámek byl postaven v klasickém rakouském stylu a je situován v městečku Regerstätten bei Weiz, zhruba 40min jízdy od města Graz. Město Weiz je vzdáleno pouhé 3km a město Gleisdorf zhruba 10km.

POPIS & DISPOZICE: Nemovitost se rozkládá na ploše cca 2,250m2. V nedávné době byla pečlivě přestavěna a citlivě zrekonstruována se zvláštním zřetelem na jednotlivé architektonické aspekty a historický charakter budovy. Krásné mramorové podlahy střídají vysoce kvalitní dřevěné podlahové krytiny a společně pokrývají všechna podlaží. Každé dveře, nebo jednotlivá okna jsou vyrobeny na míru a tvoří tak unikátní kusy. Stěny a stropy jsou mistrně zdobeny mnoha bohatými detaily ze dřeva. Navrch je nemovitost obehnána 2 metry vysokou zdí a opatřena vstupní branou z tepaného železa, což zaručuje dostatek soukromí v tomto skrytém ráji. K dispozici je i vyhrazené kryté parkoviště. Zahradní terén byl navržen profesionálně tak, aby korespondoval s atmosférou sídla. Ve stínu starých stromů zde najdete mnoho míst k odpočinku a relaxaci.

Užitná plocha zámku pokrývá přibližně 550m2 a je důmyslně rozložena mezi suterén, přízemí, dvě další patra a věž. Do všech podlaží se dostanete po točitém schodišti, které propojuje všechny patra včetně věže. Objekt se skládá z přestavěné, historické budovy, která byla zrekonstruována a převážně i přestavěna.

Jedná se o skvělou příležitost ke koupi nemovitosti s dlouhou historií a ojedinělým kouzlem v atraktivní lokalitě. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247