Zpět na výpis

Impozantní zrekonstruovaný zámek nedaleko města Graz

7
ID: AT0119

Nově zrekonstruovaný a obnovený rakouský zámek nedaleko města Graz…

Čtěte více

36 901 200 Kč

1 380 000 €

1 263 523 £

1 627 827 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento impozantní rakouský zámek byl postaven v klasickém rakouském stylu a je situován v městečku Regerstätten bei Weiz, zhruba 40min jízdy od města Graz. Město Weiz je vzdáleno pouhé 3km a město Gleisdorf zhruba 10km.

POPIS & DISPOZICE: Nemovitost se rozkládá na ploše cca 2,250m2. V nedávné době byla pečlivě přestavěna a citlivě zrekonstruována se zvláštním zřetelem na jednotlivé architektonické aspekty a historický charakter budovy. Krásné mramorové podlahy střídají vysoce kvalitní dřevěné podlahové krytiny a společně pokrývají všechna podlaží. Každé dveře, nebo jednotlivá okna jsou vyrobeny na míru a tvoří tak unikátní kusy. Stěny a stropy jsou mistrně zdobeny mnoha bohatými detaily ze dřeva. Navrch je nemovitost obehnána 2 metry vysokou zdí a opatřena vstupní branou z tepaného železa, což zaručuje dostatek soukromí v tomto skrytém ráji. K dispozici je i vyhrazené kryté parkoviště. Zahradní terén byl navržen profesionálně tak, aby korespondoval s atmosférou sídla. Ve stínu starých stromů zde najdete mnoho míst k odpočinku a relaxaci.

Užitná plocha zámku pokrývá přibližně 550m2 a je důmyslně rozložena mezi suterén, přízemí, dvě další patra a věž. Do všech podlaží se dostanete po točitém schodišti, které propojuje všechny patra včetně věže. Objekt se skládá z přestavěné, historické budovy, která byla zrekonstruována a převážně i přestavěna.

Jedná se o skvělou příležitost ke koupi nemovitosti s dlouhou historií a ojedinělým kouzlem v atraktivní lokalitě. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247