Zpět na výpis

Elegantní vila v proslulé čtvrti Baia Del Gambero

4 300m
ID: IT0537

Nádherná renovovaná středomořská vila s pozemkem a zahradou v proslulé sicilské čtvrti Baia Del Gambero…

Čtěte více

9 570 750 Kč

350 000 €

317 112 £

412 461 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato elegantní a prostorná vila se nachází pouhých 300 metrů od moře a města Augusta. Je zasazena do elegantního kontextu v proslulé čtvrti Baia Del Gambero. Vila je třípodlažní a její užitná plocha činí 350 metrů čtverečních. Její součástí jsou 3 velké terasy s úchvatným výhledem na moře. V prvním patře této krásné vily se nachází velký obývací pokoj s krbem, reprezentativní koupelna a kuchyň s přístupem na první velkou terasu. Malebné vnitřní schodiště vede do druhého patra, kde jsou 3 velké ložnice, koupelna a druhá terasa s výhledem na moře. Poslední třetí patro je nejkrásnější a přichází s konceptem exkluzivního designu. Najdete zde velkou ložnici, šatnu, koupelnu a terasu s výjimečným výhledem na moře. V suterénu je dostatek prostoru pro vybudování technické místnosti nebo malé posilovny s koupelnou a relaxační zónou. Venkovní plochy zahrnují 700 m2 a obklopují celou vilu. Součástí zahrady je i místnost, která slouží jako prostor pro pečení, grilování a sušení. Vila byla renovována v roce 2011 a nevyžaduje žádné další stavební úpravy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247