Zpět na výpis

Elegantní vila v proslulé čtvrti Baia Del Gambero

4 300m
ID: IT0537

Nádherná renovovaná středomořská vila s pozemkem a zahradou v proslulé sicilské čtvrti Baia Del Gambero…

Čtěte více

8 631 000 Kč

350 000 €

308 669 £

341 497 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato elegantní a prostorná vila se nachází pouhých 300 metrů od moře a města Augusta. Je zasazena do elegantního kontextu v proslulé čtvrti Baia Del Gambero. Vila je třípodlažní a její užitná plocha činí 350 metrů čtverečních. Její součástí jsou 3 velké terasy s úchvatným výhledem na moře. V prvním patře této krásné vily se nachází velký obývací pokoj s krbem, reprezentativní koupelna a kuchyň s přístupem na první velkou terasu. Malebné vnitřní schodiště vede do druhého patra, kde jsou 3 velké ložnice, koupelna a druhá terasa s výhledem na moře. Poslední třetí patro je nejkrásnější a přichází s konceptem exkluzivního designu. Najdete zde velkou ložnici, šatnu, koupelnu a terasu s výjimečným výhledem na moře. V suterénu je dostatek prostoru pro vybudování technické místnosti nebo malé posilovny s koupelnou a relaxační zónou. Venkovní plochy zahrnují 700 m2 a obklopují celou vilu. Součástí zahrady je i místnost, která slouží jako prostor pro pečení, grilování a sušení. Vila byla renovována v roce 2011 a nevyžaduje žádné další stavební úpravy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247