Zpět na výpis

Elegantní vila v proslulé čtvrti Baia Del Gambero

4 300m
ID: IT0537

Nádherná renovovaná středomořská vila s pozemkem a zahradou v proslulé sicilské čtvrti Baia Del Gambero…

Čtěte více

8 526 000 Kč

350 000 €

303 406 £

383 294 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato elegantní a prostorná vila se nachází pouhých 300 metrů od moře a města Augusta. Je zasazena do elegantního kontextu v proslulé čtvrti Baia Del Gambero. Vila je třípodlažní a její užitná plocha činí 350 metrů čtverečních. Její součástí jsou 3 velké terasy s úchvatným výhledem na moře. V prvním patře této krásné vily se nachází velký obývací pokoj s krbem, reprezentativní koupelna a kuchyň s přístupem na první velkou terasu. Malebné vnitřní schodiště vede do druhého patra, kde jsou 3 velké ložnice, koupelna a druhá terasa s výhledem na moře. Poslední třetí patro je nejkrásnější a přichází s konceptem exkluzivního designu. Najdete zde velkou ložnici, šatnu, koupelnu a terasu s výjimečným výhledem na moře. V suterénu je dostatek prostoru pro vybudování technické místnosti nebo malé posilovny s koupelnou a relaxační zónou. Venkovní plochy zahrnují 700 m2 a obklopují celou vilu. Součástí zahrady je i místnost, která slouží jako prostor pro pečení, grilování a sušení. Vila byla renovována v roce 2011 a nevyžaduje žádné další stavební úpravy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247