Zpět na výpis

Elegantní vila s bazénem a výhledem na moře, Plemmirio

8 1 ano 1 000m
ID: IT0757

Jako z katalogu cestovní kanceláře - nádherná elegantní vila s bazénem a s výhledem na moře v přírodním parku Plemmirio u sicilských Syrakúz na prodej...

Čtěte více

24 911 600 Kč

980 000 €

841 722 £

1 187 171 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato elegantní vila se nachází v rezervaci Plemmirio v přímořské oblasti města Syrakusy. Vila se rozprostírá na dvou podlažích o ploše přibližně 400 m². V přízemí jsou čtyři ložnice, všechny s vlastní koupelnou a samostatným vstupem. První patro je rozděleno na 3 malé apartmány – každý sestává z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a koupelny. V prvním patře je také terasa s okouzlujícím výhledem na moře. Vila je obklopena zahradou o rozloze 3000 m². Zahrada je dobře udržovaná a porostlá typickou středomořskou zelení. Na zahradě je také terasa s venkovní kuchyní a bazén.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247