Zpět na výpis

Elegantní vila s bazénem a výhledem na moře, Plemmirio

8 1 ano 1 000m
ID: IT0757

Jako z katalogu cestovní kanceláře - nádherná elegantní vila s bazénem a s výhledem na moře v přírodním parku Plemmirio u sicilských Syrakúz na prodej...

Čtěte více

26 205 200 Kč

980 000 €

897 285 £

1 155 993 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato elegantní vila se nachází v rezervaci Plemmirio v přímořské oblasti města Syrakusy. Vila se rozprostírá na dvou podlažích o ploše přibližně 400 m². V přízemí jsou čtyři ložnice, všechny s vlastní koupelnou a samostatným vstupem. První patro je rozděleno na 3 malé apartmány – každý sestává z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a koupelny. V prvním patře je také terasa s okouzlujícím výhledem na moře. Vila je obklopena zahradou o rozloze 3000 m². Zahrada je dobře udržovaná a porostlá typickou středomořskou zelení. Na zahradě je také terasa s venkovní kuchyní a bazén.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247