Zpět na výpis

Autentická vila s výhledem na moře v Avole na Sicílii

4 1 ano
ID: IT1067

Luxusní vila s úchvatným panoramatickým výhledem na moře a bazénem leží jen půl hodiny jízdy od vyhledávaných Syrakus. Nabízí klid i blízkost veškeré občanské vybavenosti.

Čtěte více

19 532 750 Kč

790 000 €

680 963 £

835 018 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila s autentickými prvky se nachází v Avole na Sicílii s výhledem na moře a bazénem.

Vila o velikosti 282 m2 na pozemku o velikosti cca 1100 m2 se rozkládá na dvou úrovních. V přízemí se nachází velký obývací pokoj s verandami, moderní kuchyň, dvě ložnice a koupelna. V prvním patře je světlý obývací pokoj, dvě ložnice se dvěma koupelnami a velkou terasou, ze které se nabízí úchvatný panoramatický výhled na moře. Točité schodiště vede na další terasu na střeše vily, kde je také instalován fotovoltaický systém. K vile náleží garáž o velikosti 35 m2 a bazén.

Vila leží v klidné čtvrti Gallina, jen 30 minut jízdy autem od oblíbeného turistického letoviska Syrakusy. Letiště v Catanii je cca hodinu jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247