Zpět na výpis

Apartmán v Porto Santa Margherita s bazénem a výhledem na moře

2 1 ano 150m
ID: IT1034

Prostorný apartmán s výhledem na moře v atraktivní čtvrti Porto Santa Margherita v renovované budově obklopen krásnou zahradou se sdíleným bazénem.

Čtěte více

5 178 600 Kč

210 000 €

187 440 £

202 566 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Apartmán v Porto Santa Margherita necelých 150 m od moře s krásnou terasou, se nachází v objektu, který prošel v roce 2019 vnější rekonstrukcí a je obklopen krásnou zahradou s bazénem.

Byt v šestém patře sestává ze vstupní haly, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, dvou koupelen a terasy, ze které je nádherný výhled na moře a město. Část zastřešené terasy může být využívaná jako sklad na venkovní nábytek nebo zde lze vytvořit další ložnici. Plánuje se výstavba parkovacího místa a prostoru pro uskladnění kol.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846