Zpět na výpis

Krásný apartmán po rekonstrukci v první linii u moře

2 ano 20m
ID: IT1334

Jedinečná příležitost - apartmán po rekonstrukci v naprosto ojedinělé poloze v první linii přímo u pláže v oblíbeném a z ČR dobře dostupném letovisku Porto Santa Margherita...

Čtěte více

12 251 250 Kč

495 000 €

421 527 £

536 042 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nádherný apartmán v naprosto jedinečné poloze v první linii u moře, navíc se 3 prostornými terasami s výhledem také na moře.

Apartmán se nachází v budově, která prošla cca před 10 lety rekonstrukcí. Dům má soukromou pláž, kde má každý byt k dispozici slunečník a dvě lehátka/židle.

Byt se nachází ve čtvrtém patře a je obsluhován dvěma výtahy. Skládá se ze vstupní chodby, která odděluje obývací část od části na spaní, velmi světlého obývacího pokoje, z něhož je přístup na dvě terasy (jednu hlavní terasu, na níž se pohodlně vejde stůl pro 6 osob, a druhou, menší terasu), kuchyňský kout, 2 dvoulůžkové ložnice (s přístupem na třetí terasu) a koupelny.

Byt prošel rekonstrukcí a prodává se vybavený klimatizací s tepelným čerpadlem, pračkou, markýzami a krytým parkovacím stáním ve výhradním užívání.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846