Zpět na výpis

Apartmán se 2 ložnicemi 700 m od moře

2 1 700m
ID: IT1384

Hezký a dobře udržovaný apartmán ve vyhledávané rezidenci se společným bazénem v letovisku Lido Altanea…

Čtěte více

4 674 025 Kč

185 000 €

158 356 £

197 158 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Krásný třípokojový byt s velkou terasou v srdci rezidence plné zeleně jen 700 metrů od pláže. Rezidence se nachází v blízkosti golfového hřiště a disponuje společným bazénem pro dospělé i pro děti, dětským hřištěm a grilem.

Byt se skládá ze vstupu do obytné části s kuchyňským koutem, světlého obývacího pokoje se vstupem na velkou terasu, pohodlné ložnice s manželskou postelí a dalším samostatným lůžkem, krásné ložnice se dvěma lůžky a koupelny s oknem a sprchovým koutem.

K vybavení patří klimatizace/tepelné čerpadlo, pancéřové dveře, trezor nebo přípojka na pračku. Je zde možnost zakoupit k bytu i parkovací místo.

Cena od 185 000 EUR.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846