Zpět na výpis

Apartmán s vlastním bazénem a bez povinného pronájmu

2 1
ID: AT0292

Rarita! Apartmán s vlastním soukromým bazénem a bez povinného turistického pronájmu v klidné top lokalitě v Scheiflingu ve Štýrsku…

Čtěte více

10 115 170 Kč

398 000 €

340 934 £

427 685 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný apartmán bez povinného pronájmu s vlastním bazénem ve štýrském Scheiflingu na prodej!

POLOHA: Scheifling je půvabná historická rakouská vesnička založená v roce 972. Má cca 1500 obyvatel, nachází se v nadmořské výšce 762 m.n.m. a je obklopena krásnými štýrskými Alpami. Je vzdálena od masivního turistického ruchu, ale zároveň se v krátké dojezdové vzdálenosti nachází několik lyžařských středisek a i v létě nabízí oblast široké možnosti trávení volného času. V zimě je Scheifling v krátké dojezdové vzdálenosti od několika lyžařských středisek. Nejblíže jsou střediska Lachtal (36 km sjezovek a lyžařských tras, ve výšce 1600 – 2222 m.n.m.) a Kreischberg (42 km sjezdovek, do výšky 2 118 m.n.m), vzdálená pouhých 20 minut autem. Dále je možné lyžovat i v Grebenzenu, v Gaal a na Frauenalpe. Okolí také nabízí velké množství běžeckých tratí a další zimní radovánky, např. bruslení na zamrzlých rybnících. V létě je v okolí Scheiflingu mnoho stezek pro pěší turistiku i horská kola. Další aktivity v blízkosti zahrnují golf, paragliding, jízdu na koni, tenis a při teplejším počasí i koupání v mnoha okolních koupalištích a rybnících. Scheifling je ale vhodný i pro celoroční bydlení. Má veškerou infrastrukturu včetně školky, školy, lékaře, nádraží a samozřejmě nejrůznějších obchodů a služeb.

NEMOVITOST: Tento exkluzivní byt v přízemí bytového komplexu nabízí cca 84 m2 obytné plochy. Byt sestává ze vstupního prostoru se šatnou, obývacího pokoje s jídelním koutem a kuchyní. Z obývacího pokoje se vstupuje na velkou, jižně orientovanou terasu se zimní zahradou a soukromým bazénem o rozměrech 3 x 7 m. Kuchyně je vybavena kvalitní kuchyňskou linkou na míru a disponuje praktickou spíží o rozloze cca 2 m2. Dále jsou zde 2 ložnice, které mají společnou koupelnu s umyvadlem, vanou, sprchovým koutem, elektrickým radiátorem na ručníky a přípojkou na pračku. Z jedné z ložnic je také vstup na severně orientovanou terasu. V kupní ceně je zahrnuta venkovní komora (cca 6m2). Bytový komplex navíc disponuje dalšími společnými prostory/místnostmi s technickým zázemím a zastřešeným prostorem pro třídění odpadu. Nemovitost doplňují dvě krytá parkovací stání s přístřeškem. K dispozici je i dostatek parkovacích míst pro návštěvy.

UŽITÍ: Nemovitost je možné využívat jako trvalé bydliště, jako rekreační rezidenci bez povinného pronájmu nebo jako investiční nemovitost k trvalému nebo turistickému pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247