Zpět na výpis

Elegantní dům na sjezdovce

4
ID: AT0318

Moderní ski-in ski-out dům bez povinného pronájmu na prodej v Sankt Lambrechtu v poloze přímo u svahu v lyžařském středisku Grebenzen ve Štýrsku...

Čtěte více

17 190 825 Kč

695 000 €

592 072 £

754 149 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusně vybavený moderní ski-in ski-out horský dům na prodej v Sankt Lambrechtu umístěný přímo u svahu v lyžařském středisku Grebenzen v rakouském Štýrsku. Dům je v režimu bez turistického pronájmu.

K prodeji je téměř nový dům dokončený v roce 2020 a plně vybavený nábytkem, který se nachází v komplexu 22 exkluzivních horských chat postavených v nejmodernějším stylu za použití vysoce kvalitních přírodních materiálů v elegantním a moderním designu. Dům má užitnou plochu 154m2, 40-metrovou terasu a cca. 300m2 zahrady. V přízemí se nachází garáž, studovna a další extra pokoj. Horní patro je s rozmyslem navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí na co největším obytném prostoru. Najdete v něm velký otevřený obývací pokoj s integrovanou kuchyní a jídelnou, moderní koupelnu s odděleným WC a dvě velké vzdušné ložnice. K dispozici je také prostorná terasa o rozloze 40 m2 s jedinečným výhledem do kouzelné krajiny. Interiér domu je již zařízeny luxusním moderním nábytkem a spotřebiči.

Dům se nachází přímo u sjezdovky v horském ráji Grebenzen, v tradičním městečku Sankt Lambrecht. Lyžařské středisko Grebenzen – St. Lambrecht se nachází ve Štýrsku a nabízí kolem 25 km lyžařského terénu. Tento areál zimních sportů se nachází v nadmořské výšce od 1,010 do 1,870 m a je zasazen do překrásné krajiny národního parku Zirbitzkogel-Grebenzen, který se vyznačuje nedotčenou panenskou přírodou, divokými stržemi, smaragdovými řekami, svěží zelení a nekonečnými lesy a alpskými loukami. Jeho divoká syrová příroda tak potěší všechny milovníky zimních i letních outdoorových aktivit. V bezprostřední blízkosti se nacházejí kavárny, restaurace a obchůdky, ve kterých se můžete zrelaxovat. Nedaleký hotel Naturpark Hotel Lambrechterhof nabízí bazén, saunu a různé léčebné procedury. Středisko je snadno dostupné autem z Prahy (5 hod), Brna (4,5 hod přes Vídeň), nebo Českých Budějovic (4 hod přes Dolní Dvořiště).

Tato horská nemovitost je bez nutnosti povinného pronájmu. V případě zájmu je ale možné je pronajímat.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247