Zpět na výpis

Velký stylový apartmán v centru Kaprunu

4 1
ID: AT0243

Stylový lyžařský apartmán k prodeji v centru vyhledávaného prázdninového střediska Kaprun, které ročně přiláká nespočet turistů nejen v zimě, ale i v létě. V docházkvé vzdálenosti od lanovky na Maiskogel…

Čtěte více

17 049 600 Kč

720 000 €

633 390 £

773 681 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný a prostorný apartmán na prodej ve stylové rezidenci s výbornou polohou v centru Kaprunu v blízkosti obchodů, restaurací a sjezdovek.

POLOHA : Oblast Kaprun & Zell am See společně nabízí asi 140 km perfektně upravovaných sjezdovek a celoroční lyžování na ledovci. Jedná se o úžasné letovisko s řadou zimních i letních aktivit, včetně turistiky, horských kol a různých vodních sportů na jezeře Zell.

NEMOVITOST : Apartmán je umístěn v komfortní rezidenci s recepcí, restaurací, vyhřívaným krytým bazénem a saunou. Apartmá o ploše cca 107 m2 sestává z obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní, 4 ložnic a 3 koupelen.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu – jedná se o investici s kombinací profesionálního pronájmu a soukromého použití.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247