Zpět na výpis

Velký stylový apartmán v centru Kaprunu

4 1
ID: AT0243

Stylový lyžařský apartmán k prodeji v centru vyhledávaného prázdninového střediska Kaprun, které ročně přiláká nespočet turistů nejen v zimě, ale i v létě. V docházkvé vzdálenosti od lanovky na Maiskogel…

Čtěte více

17 733 600 Kč

720 000 €

602 569 £

736 690 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný a prostorný apartmán na prodej ve stylové rezidenci s výbornou polohou v centru Kaprunu v blízkosti obchodů, restaurací a sjezdovek.

POLOHA : Oblast Kaprun & Zell am See společně nabízí asi 140 km perfektně upravovaných sjezdovek a celoroční lyžování na ledovci. Jedná se o úžasné letovisko s řadou zimních i letních aktivit, včetně turistiky, horských kol a různých vodních sportů na jezeře Zell.

NEMOVITOST : Apartmán je umístěn v komfortní rezidenci s recepcí, restaurací, vyhřívaným krytým bazénem a saunou. Apartmá o ploše cca 107 m2 sestává z obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní, 4 ložnic a 3 koupelen.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu – jedná se o investici s kombinací profesionálního pronájmu a soukromého použití.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247