Zpět na výpis

Patrový dvojdomek s bazénem, Kaštel Stari

4 1 ano
ID: CH0002

Hezký, kompletně vybavený dvojdomek s bazénem, který sestává ze dvou bytů, v klidné lokalitě 20 km od přístavu Split...

Čtěte více

6 023 050 Kč

235 000 €

200 855 £

276 986 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nedávno postavený dvojdomek s bazénem naleznete ve městečku Kaštel Stari. V domě o celkové ploše 175m2, při jehož stavbě byl důraz kladen na kvalitní materály, se nacházejí dva byty se dvěma ložnicemi. Oba byty mají vlastní vchod a jsou propojeny vnitřním schodištěm. Byty jsou kompletně zařízené nábytkem na míru a vybaveny spotřebiči. K relaxaci slouží terasa či bazén obklopený zelení. Za domem je k dispozici parkování pro 5 vozidel. Pozemek kolem domu má plochu 334 m2.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247