Zpět na výpis

Apartmán ve Splitu v atraktivní lokalitě

2 200m
ID: CH0132

Apartmán ve druhém největším městě Chorvatska je ideální jako investice. Byt leží asi 200 metrů od moře a v dosahu veškeré občanské vybavenosti.

Čtěte více

7 400 250 Kč

299 000 €

254 619 £

323 791 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kompletně vybavený byt o rozloze 68 m2 se nachází v atraktivní části Splitu.

Byt se nachází ve čtvrtém, posledním patře a má výhled na Pjacu a středověké město. První jednotka bytu se skládá z velkého obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, ložnice a koupelny. Tato část má výhled na jih a sever. Druhá jednotka má pokoj, kuchyni, jídelnu a výhled na východ a západ. Tato část potřebuje renovaci. Všechny potřebné služby jsou v docházkové vzdálenosti, k bytu není přístup automobilem.

Split je druhé největší město Chorvatska. Je zde Diokleciánův palác, který je na seznamu památek UNESCO. Ve Splitu je moderní letiště a přístav pro lodě a trajekty. Cca 20 km daleko od Splitu najdete i známý Trogir.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247