Zpět na výpis

Atraktivní velký rodinný dům v Brodarici

8 ano 80m
ID: CH0135

Atraktivní rodinný dům ve skvělé lokalitě nabízí soukromí a udržovanou zahradu. Celkem 4 apartmány se prodávají zařízené a jsou ideální investicí.

Čtěte více

14 906 350 Kč

590 000 €

507 761 £

629 704 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Atraktivní rodinný dům ve skvělé lokalitě v Brodarici má celkovou rozlohu 328,56 m2. Dům se nachází zhruba 80 metrů od moře v bezprostřední blízkosti pláže Rezalište.

Dům se skládá z přízemí a zvýšeného patra a obsahuje celkem 4 bytové jednotky. Dům je vybaven solárními panely a klimatizací. Největší bytovou jednotkou je byt v podkroví, který zaujímá celé patro. Sestává z kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, odkud se vychází na terasu na jižní straně s výhledem na moře. Chodbou dojdete ke 4 ložnicím. Jedna z ložnic má balkon. Byt je světlý a velmi prostorný. V přízemí se nachází tři menší apartmány, které majitel úspěšně pronajímá. První apartmán má kuchyň s obývacím pokojem a jídelnou se vstupem na terasu a také ložnici s koupelnou. Druhý apartmán má dvě ložnice s koupelnou a obývací pokoj s kuchyní s přístupem na terasu. Třetí apartmán má kuchyň s obývacím pokojem, ložnici a koupelnu.

Nemovitost obklopuje pozemek o velikosti 591 m2 a je na něm udržovaná zahrada a čtyři parkovací místa. Díky vysokému plotu je zajištěno soukromí.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247