Zpět na výpis

Nádherný penthouse s výhledem na moře v Rogoznici

3 ano 60m
ID: CH0139

V novostavbě ležící na atraktivním místě v klidné části Rogoznice zbývá už jen jeden volný apartmán. Apartmán má výhled na moře a rozlohu téměř 113 m2.

Čtěte více

16 835 205 Kč

664 635 €

567 779 £

707 897 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Atraktivní novostavba na neopakovatelné lokalitě v Rogoznici v bezprostřední blízkosti překrásně upravené pláže v klidné části města.

Jedná se o moderní budovu s celkem čtyřmi bytovými jednotkami – jeden byt v přízemí, dva v prvním patře a jeden byt ve druhém patře. Při výstavbě budou použity velmi kvalitní materiály. Každý apartmán má v ceně i venkovní parkovací místo.

K dispozici je nyní poslední apartmán ve druhém patře o celkové rozloze 112,65 m2. Dům se skládá ze vstupní haly, koupelny, ložnice s vlastní koupelnou. Dále zde najdeme další dvě ložnice, kuchyň, obývací pokoj, jídelnu a krytý balkon. Byt bude vybaven kvalitním zařízením a podlahovým vytápěním v koupelnách.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247