Zpět na výpis

Elegantní vila přímo u moře na Brači

3 ano 5m
ID: CH0131

Luxusní elegantní vila na třetím největším chorvatském ostrově nabízí nádherný výhled a nachází se pouhých 5 metrů od moře. Bazén je ve výstavbě.

Čtěte více

24 482 700 Kč

990 000 €

843 853 £

1 073 473 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní elegantní vila na Brači se nachází přímo v první řadě u moře.

K domu o velikosti 210 m2 patří i pozemek o velikosti 333 m2. Nemovitost se skládá ze suterénu, přízemí a prvního patra. V suterénu se nachází kuchyň, obývací pokoj, pokoj a ještě další prostory, které se mohou přestavět na tělocvičnu. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, koupelnou a technickou místností. V prvním patře jsou dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou a společnou terasou. Dále je zde prostor pro četbu. V domě je podlahové vytápění. V zahradě najdeme bazén a prostor na opalování. V současné době se čeká na dokončení bazénu a fasády. Tento dům je spojením moderny s luxusem.

Brač je největší ostrov Dalmácie. Najdete zde dva trajektové přístavy. Nejznámější oblastí je město Bol na jihu. Do Splitu se dostanete za 50 min trajektem ze Supetaru. Na ostrově je i malé letiště. Ostrov je známý hlavně legendární pláží Zlatni rat, která patří mezi deset nejkrásnějších pláží na světě. Brač obklopuje krásné křišťálové moře a je zde slunce téměř po celý rok.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247