Zpět na výpis

Apartmány přímo u propojení středisek Saalbach a Zell am See

2-4
ID: AT0203

Panoramatické lyžařské apartmány budou postaveny na jednom z nejlukrativnějších míst v rakouských Alpách – ve Viehofenu s napojením na lyžařskou oblast Zell am See/Kaprun a SkiCircus Saalbach...

Čtěte více

11 210 370 Kč - 22 498 410 Kč

433 000 € - 869 000 €

373 442 £ - 749 472 £

519 889 $ - 1 043 380 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherné panoramatické lyžařské apartmány ve skvělé poloze ve Viehhofenu, pouhých 7 minut chůze od lanovky ZellamseeXpress, která spojuje údolí Glemm a Zell am See.

POLOHA: Málo známý Viehhofen je malé městečko, které má výhodnou polohu mezi dvěma rozlehlými lyžařskými středisky - Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn a Zell am See-Kaprun. V poslední době se toto město stalo jedním z nejvyhledávanějších míst v Alpách pro nákup nemovitosti - a to především hlavně díky nově vybudované lanovce zellamzeeeXpress, která vás během několika minut dopraví na vrchol hory Schmittenhöhe v lyžařské oblasti Zell am See. Z oblasti SkiCircus zase můžete sjet až dolů do Viehhofenu po sjezdovce 68 a skibusem se dostanete zpět do oblasti SkiCircus. Od roku 2019 bude k dispozici jeden skipas pokrývající SkiCircus, Zell am See a ledovec Kitzsteinhorn - celkem tedy více než 400 km sjezdovek a 121 lanovek. V létě je zde možné koupání v jezeře Zell, které je vzdálené pouhých pár minut a nebo je možné se vypravit na výlet na jednu ze stovek turistických nebo cyklistických stezek. Oblast Zell am See nabízí také vynikající golfová hřiště.

NEMOVITOST : Tato nová výstavba se bude skládat ze 4 budov s celkem 29 byty na prodej. Projekt bude postaven ve dvou po sobě následujících etapách, přičemž v prvních dvou budovách, které mají být postaveny v období od května 2021 do prosince 2022, bude k prodeji 15 bytů. Projekt bude postaven na kopci, takže bude nabízet nádherné panoramatické výhledy do údolí a na okolní vrcholky hor. K prodeji budou byty se 2, 3 a 4 ložnicemi. Každý z nich bude dodáván na klíč včetně terasy nebo balkonu, bude plně zařízený a bude se prodávat s parkovacím místem (v garáži nebo venku) a se skladovacím prostorem.

POUŽITÍ: Apartmány nabízejí kombinaci soukromého užívání a profesionálního pronájmu. Soukromé použití bude možné po dobu 4 týdnů ročně (plus na last minute moment). O pronájem se bude starat zkušená agentura, která bude zajišťovat komplexní služby včetně odbavení hostů, marketingu a inzerce nemovitosti na rezervačních webech, úklidu atd.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247