Zpět na výpis

Krásný apartmán s výhledem na jezero Como ve Varenně

2
ID: IT0998

Vkusný a kompaktní apartmán v perfektním stavu u jezera Lago di Como

Čtěte více

6 165 000 Kč

250 000 €

223 143 £

241 150 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný apartmán v malém rezidenčním komplexu u městečka Varenna na východním pobřeží jezera Como. Terasa s kouzelným pohledem na jezero a okolní hory.

LOKALITA: Lago di Como se nachází na severu Itálie v Lombardii asi jen 1 hodinu jízdy od Milána. Je světově známé pro svou dramatickou scenérii a úžasnou přírodu, ale také jako centrum společenského života, kde vlastní vily známé celebrity. Charakteristická jsou také malebná městečka na pobřeží včetně Bellagia, Varenny, Lecca, Coma a mnoha dalších. Na pobřeží jezera je možné navštívit historické vily jako například vilu Monastero nebo Cipresi. Průzračná hladina jezera svádí ke koupání a vodním sportům, ale okolí je také cílem pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky. Z Prahy sem dojedete za asi 9h30 jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento elegantní apartmán je umístěn v malé rezidenční budově skládající se z pouze 4 jednotek. Interiér o výměře asi 80m2 je tvořen předsíní a světlým obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou a panoramatickou terasou s výhledem na jezero. K nemovitosti patří parkovací místo v garáži. Ideální jako investice na krátkodobé pronájmy nebo letní byt.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247