Zpět na výpis

Krásný apartmán s výhledem na jezero Como ve Varenně

2
ID: IT0998

Vkusný a kompaktní apartmán v perfektním stavu u jezera Lago di Como

Čtěte více

5 931 250 Kč

250 000 €

223 130 £

273 405 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný apartmán v malém rezidenčním komplexu u městečka Varenna na východním pobřeží jezera Como. Terasa s kouzelným pohledem na jezero a okolní hory.

LOKALITA: Lago di Como se nachází na severu Itálie v Lombardii asi jen 1 hodinu jízdy od Milána. Je světově známé pro svou dramatickou scenérii a úžasnou přírodu, ale také jako centrum společenského života, kde vlastní vily známé celebrity. Charakteristická jsou také malebná městečka na pobřeží včetně Bellagia, Varenny, Lecca, Coma a mnoha dalších. Na pobřeží jezera je možné navštívit historické vily jako například vilu Monastero nebo Cipresi. Průzračná hladina jezera svádí ke koupání a vodním sportům, ale okolí je také cílem pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky. Z Prahy sem dojedete za asi 9h30 jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento elegantní apartmán je umístěn v malé rezidenční budově skládající se z pouze 4 jednotek. Interiér o výměře asi 80m2 je tvořen předsíní a světlým obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou a panoramatickou terasou s výhledem na jezero. K nemovitosti patří parkovací místo v garáži. Ideální jako investice na krátkodobé pronájmy nebo letní byt.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247