Zpět na výpis

Samostatný dům s výhledem na Lago di Como

3 ano 50m
ID: IT1389

Prostorný dům s garáží a zahradou pár kroků od Lago di Como

Čtěte více

9 915 750 Kč

390 000 €

327 826 £

425 313 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost - samostatný dům o celkové výměře cca 180m2 se zahradou a garáží se nachází ve strategické poloze jen pár metrů od jezera Lago di Como blízko městečka Olcio. Olcio je situováno na východním břehu jezera Como, jen 15minut jízdy od většího města Lecco, kde najdete kompletní občanskou vybavenost. Z Prahy se sem dostanete za necelých 10 hodin jízdy autem, z letiště v Milaně Malpensa je to asi hodinu jízdy. Dům disponuje dvěma balkóny, které nabízejí naprosto úchvatné pohledy na jezero. Nemovitost se rozkládá na 3 podlažích s následující dispozicí. V druhém patře je umístěna chodba, obývací pokoj s jídelnou, 3 ložnice, koupelna a balkón. První patro tvoří několik místností aktuálně užívaných jako prádelna, sklad a balkón. V přízemí najdete dvojitou garáž, sklad a chodbu. K domu patří pěkná zahrada o rozloze 450m2, ze které je krásný výhled na jezero, takže je ideální pro venkovní stolování.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247