Zpět na výpis

Vila s výhledem na jezero Garda v Toscolano Maderno

2 ano
ID: IT1124

Komfortní vila na klidném vyvýšeném místě s výhledem na Lago di Garda

Čtěte více

24 759 700 Kč

980 000 €

838 857 £

1 044 405 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tato luxusní samostatná vila se nachází ve vyvýšené oblasti Toscolano Maderno na západním břehu Lago di Garda nedaleko známého Salò. Rozkládá se na pozemku o ploše 1000m2 s příjemnou zahrádkou. V přízemí je umístěn jeden obývací pokoj, manželská ložnice a koupelna se sprchou s možností zde vybudovat saunu. Schody vedou do prvního patra, kde se nachází velký obývací pokoj s výhledem na jezero, oddělená kuchyně, ložnice s terasou a koupelna. Na půdě je pak k dispozici další úložný prostor. K nemovitosti dále patří prostorná garáž a prádelna. Vila je luxusně zařízena včetně topení v podlaze a na zastřešené verandě je možné instalovat vířivku.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528