Zpět na výpis

Nádherná vila u Tremezza na Lago di Como

6 ano 1 000m
ID: IT1243

Krásná luxusní vila s infinity bazénem v oblasti Tremezzo nad Lago di Como

Čtěte více

67 966 250 Kč

2 750 000 €

2 360 595 £

2 988 184 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tato nádherná vila s nezapomenutelným výhledem na Lago di Como se nachází v panoramatické oblasti na kopci v oblasti Tremezzo. Vila disponuje velkoryse řešenými světlými prostory a všudypřítomnými úchvatnými pohledy na jezero a hory. Interiér o výměře asi 400m2 se rozkládá na dvou podlažích plus mezonet/galerie. V přízemí najdete elegantní předsíň, prostorný obývací pokoj, moderně vybavenou kuchyni s jídelnou, 3 ložnice a 2 koupelny. V proskleněném mezonetu je pak umístěna manželská ložnice s vlastní koupelnou s hydromasážní vanou. V suterénu se nachází samostatný apartmán, který se skládá z obývacího pokoje, kuchyně , 2 ložnic, koupelny a prádelny. Najdete zde také zajímavý kamenný sklípek s vinárnou. Nemovitost je postavena v souladu s nejnovějšími normami v oblasti energie, je vybavena solárními panely, klimatizací a topením v podlaze. Dům je obklopen udržovanou zahradou o rozloze 1250 m2, na které se rozkládá bazén typu infinity. K domu patři také velká garáž pro 4 auta.

Obec Tremezzina se rozkládá na západním pobřeží Lago di Como a je jednou z nejprestižnějších a nejkrásnějších oblastí na celém pobřeží jezera Como. Najdete zde krásné historické vily jako například Villa Carlotta nebo Vila del Balbianello nebo známý hotel Grand Hotel Tremezzo. Oblast je ideální pro celoroční dovolenou - hned za městečkem se vypínají impozantní hory protkané turistickými stezkami, pobřeží je lemováno několika příjemnými plážemi a v místní městečka nabízí přátelskou atmosféru s velkým výběrem restaurací a kaváren. Z Prahy se sem dostanete za asi 10h autem, letiště Milano Malpensa s pravidelnými přímými lety se nachází jen 1h30 jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528