Zpět na výpis

Luxusní vila u Bellagia na Lago di Como

4 10m
ID: IT1407

Luxusní vila v moderním minimalistickém hávu v jedinečné poloze přímo u nádherného jezera Como…

Čtěte více

54 417 000 Kč

2 200 000 €

1 874 186 £

2 387 234 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V exkluzivní poloze hned na břehu Lago di Como blízko nejznámějšího městečka na celém jezeře Bellagia se nachází tato luxusní, moderní vila v minimalistickém stylu. Vila prošla kompletní rekonstrukcí se zachováním některých původních prvků, které dodávají nemovitosti spoustu charakteru. Na druhou stranu byly přidáno moderní vybavení a vylepšeny energetické systémy tak, aby vila odpovídala požadavkům moderního bydlení s vysokým standardem pohodlí a byly sníženy výdaje na chod vily. Dům je aktuálně rozčleněn na 4 jednoduše propojitelní části s celkovou výměrou asi 300m2, 4 ložnicemi a 4 koupelnami. Mnoho pokojů disponuje balkónem s výhledem na jezero. Nemovitost je výhodně umístěna s možností docházkové vzdálenosti do obchodů, kaváren a restaurací.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247