Zpět na výpis

Apartmán se zahradou v rezidenci s bazénem u Perleda

1 1 ano
ID: IT1162

Příjemný apartmán v zavedené rezidenci s bazénem v kopcích nad Lago di Como

Čtěte více

7 915 200 Kč

320 000 €

272 609 £

347 234 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásný světlý apartmán s velkou soukromou zahradou v rezidenci s bazénem v kopcích nad Lago di Como. Nemovitost je umístěná blízko městečka Perledo a nabízí nádherné výhledy na jezero. Tento apartmán o výměře asi 67m2 je umístěn v přízemí rezidence a skládá se z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, chodby, příjemné ložnice a koupelny. K apartmánu patří udržovaná zahrada a rozloze asi 100m2 a také parkovací místo v garáži o ploše 16m2. Apartmán tvoří díky perfektnímu stavu, vybavení rezidence a nádherné polohy s výhledem ideální investiční investici na pronájem nebo vlastní užití.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528