Zpět na výpis

Apartmány u jezera v Seefeldu

1-2
ID: AT0204

Krásné, již stojící apartmány na prodej v Seefeldu přímo u jezera a zároveň na dosah sjezdovkám a vlekům nebo bežkařským tratím, to vše jen pár minut od golfového hřiště...

Čtěte více

11 629 100 Kč

449 000 €

387 740 £

540 386 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Již stojící apartmány přímo u jezera ve vyhlášeném tyrolském středisku Seefeld kousek od sjezdovek nebo golfového hřiště!

POLOHA: Apartmány jsou situovány na krásném místě u jezera a golfového hřiště. Centrum města je vzdálené 650 metrů, během 7 minut se pěšky dostanete na golfové hřiště a pláž u jezera je jen 2 minuty chůze od domu. Skibus staví cca 100 metrů od budovy. Zdější lyžařská oblast nabízí 37 km sjezdovek, 246 km běžkařských tratí, biatlonovou střelnici. Také během letní sezóny vás tato lokalita nezklame - naleznete zde nespočet letních outdoorových aktivit včetně golfu nebo koupání v jezeře Wildsee.

NEMOVITOST: V budově je celkem 17 vysoce kvalitních apartmánů, většina z nich má vlastní terasu s fantastickým výhledem na okolní tyrolskou krajinu, na jezero a na golfové hřiště. Apartmány mají 1-2 ložnice a všechny budou mít parkovací místo a budou plně vybaveny nábytkem. V budově je také vstupní prostor s recepcí, salonek a wellness v suterénu, kde je pro hosty k dispozici finská sauna, infra sauna, regenerační sprcha a relaxační místnost.

POUŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci se vlastním užitím majitelem. O celý pronájem se stará profesionální agentura, což pro vlastníka znamená v podstatě bezstarostnou investici. Výnos z pronájmu se odhaduje mezi 4-5%.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247