Zpět na výpis

Poslední luxusní apartmán bez nutnosti pronajímat

4
ID: AT0166

Poslední již skoro hotový apartmán v novém luxusním projektu se statusem „volnočasové bydlení“ blízko sjezdovek v Brambergu...

Čtěte více

28 429 500 Kč

1 100 000 €

953 402 £

1 326 560 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto 2pěkné byty se nacházejí v novém projektu, jehož dokončení bude na jaře 2021. Byty se nachází ve vyvýšené poloze s jedinečným výhledem na národní park Hohe Tauern. K lanovce v oblasti Bramberg Wildkogel je to 5 minut autem. K Panoramabahn, která je spojením na oblast Kitzbühelu, je to 10 minut. Za 5 minut se také dostanete k supermarketu a další občanské vybavenosti. V celém objektu budou pouze 3 byty. K dispozici k prodeji je už jen jeden byt se 4 ložnicemi, který má plochu cca 115m2 , plocha terasy bude 67 m2. Dále k bytu patří také sklípek o ploše 5m2. Orientace je na jihovýchod. Cena tohot bytu je 1 100 000 EUR. Nesmírnou výhodou objektu je status „zweitwohnsitz“ - byt má tedy statut volnočasového bydlení. Nový majitel si tedy s bytem bude moci naložit dle své vůle, užívat ho jako prázdninovou „chatu“, pronajímat turistům nebo se sem odstěhovat. Materiály užité k výstavbě budou v nejvyšší kvalitě (dubové dřevo, luxusní dlažba, moderní topení v podlaze). Každý byt bude mít svou saunu. Zkušený developer - top provedení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247