Zpět na výpis

Zrekonstruovaná vila s bazénem, Baška Voda

2 1 ano 2 000m
ID: CH0069

Tato okouzlující vila s bazénem po rekonstrukci se nachází na Makarské riviéře a má krásný výhled na moře...

Čtěte více

9 162 000 Kč

360 000 €

303 951 £

417 708 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující dům po rekonstrukci s bazénem přímo nad Baškou Vodou na Makarské riviéře.

Vila má 2 podlaží a plochu cca 168 m2 a nachází se na pozemku o ploše 460 m2, kde je bazén, dvě prostorné terasy, gril, prostor na opalování, garáž nebo parkovací místo pro 2 auta. V prvním patře se nachází ložnice s lednicí, koupelna a vinný sklep. Do sklípku je samostatný vchod a sklípek je zařízený v tradičním dalmatském stylu. Ve druhém patře se nachází ložnice, koupelna, kuchyň s jídelním koutem a obývací pokoj. Kuchyně je plně vybavena. Z obývacího pokoje a jídelny se vstupuje na dvě terasy – jedna má přístup k bazénu a grilu, dále je zde venkovní sprcha; druhá terasa má krásný výhled na moře a ostrovy Hvar a Brač.

Vila nabízí klid s dobrou dostupností k plážím (cca 2 km). Centrum Baška Vody je vzdálené cca 3 km. Vila je vhodná jako prázdninová nemovitost, ale je možné ji i pronajímat turistům.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247