Zpět na výpis

Dům v blízkosti pláže na Makarské

11 ano 520m
ID: CH0112

Dům v atraktivní turistické lokalitě na klidném místě a přesto blízko turistických cílů je ideální jako investice, neboť se skládá z několik apartmánů.

Čtěte více

20 956 750 Kč

850 000 €

741 727 £

840 152 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Samostatně stojící dům vzdálený 520 m od pláže na Makarské má rozlohu 456 m2 a skládá se ze suterénu, přízemí a dvou pater.

Pozemek má velikost 307 m2 a dalších 80 m2 je parking. V suterénu se nachází kotelna, prádelna, garáž a komfortní a funkční dvojpokojový byt s odděleným vchodem. V přízemí se nachází byt, který se skládá ze dvou ložnic, dvou koupelen a velkého obývacího pokoje, jídelny, kuchyně a terasy s krásným výhledem na město i moře. První a druhé patro jsou koncipovány jako apartmány, kde je vytvořeno celkem 7 apartmánů. Všechny apartmány jsou vybavené a mají balkóny. V domě jsou instalované solární panely, které vyrábějí elektřinu pro celý dům a ohřívají vodu, nemovitost je tedy energetický soběstačná a velmi výhodná. Sám dům je vystavěn z velmi kvalitních materiálů, všechny apartmány jsou klimatizovány a moderně vybaveny.

Dům se nachází v klidné a tiché části Makarské, pár minut chůze od krásné kamínkové pláže. Nemovitost je ideální příležitost pro investici.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247