Zpět na výpis

Dům s bazénem na Makarské na prodej

2 1 ano 1 000m
ID: CH0111

Zajímavý dům v žádané lokalitě lze využít až na 4 samostatné apartmány. Dům má bazén a výhled na moře a okolní ostrovy. Rozšíření stavby je možné.

Čtěte více

12 080 950 Kč

490 000 €

427 584 £

484 323 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům s bazénem stojící samostatně v klidné části města má rozlohu 342 m2 a skládá se s přízemí a jednoho patra.

Celkem může být dům rozdělen až na 4 byty, každý s vlastním vchodem. Západní část domu je upravená a vybavená. Jedná se o apartmán v přízemí, ve kterém se nacházejí dvě ložnice, WC s koupelnou, kuchyň, chodba, jídelna a obývací pokoj. Východní část domu je nutné přestavět, dostavět instalace a vybavit. Z jižní strany objektu se nachází prostorná veranda s přírodním stínem a výhledem na moře. V patře je velký balkón s výhledem na ostrovy a otevřené moře.

Před domem se nachází bazén o velikosti 18 m2, veliký trávník a 3 parkovací místa. Na severní straně nemovitosti je krb a olivový háj s 15 stromky. Dům se nachází na pozemku o velikosti 750 m2. Dle existujícího projektu je možné dům i rozšířit.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247