Zpět na výpis

Vila v oblasti Budoni jen 50m od moře

3 1 ano 50m
ID: IT1094

Útulná vila jen 50m od pláže v Budoni na Sardinii s velkým potenciálem

Čtěte více

16 970 400 Kč

720 000 €

621 513 £

769 668 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Samostatná vila na klidném místě v borovicovém lese jen 50m od pláže v oblasti Budoni na severovýchodní Sardinii.

POLOHA: Budoni je klidné, ale rychle rostoucí letovisko na severovýchodním pobřeží Sardinie. Letiště a přístav v Olbii jsou vzdáleny pouze 30min jízdy. Pobřeží je lemováno dlouhými písečnými plážemi.

POPIS NEMOVITOSTI: Jednopodlažní vila poskytuje příjemný a světlý prostor a naprosté pohodlí. Skládá se z obývacího pokoje, kompaktní kuchyně, 3 ložnic a 3 koupelen. Na střeše domu najdete dvě terasy ideální pro relaxaci a posezení. Dům je vybaven v poměrně osobitém sardinském stylu, ale je možno ho jednoduše přizpůsobit potřebám a vkusu nového majitele. Nemovitost je obklopena udržovanou zahrádkou, jíž dominuje malý bazének. Po asi 50m dlouhé pěšince se dostanete na písčitou pláž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528