Zpět na výpis

Luxusní minimalistická vila s bazénem v Costa Paradiso pár minut od moře

4 1 ano 700m
ID: IT1409

Minimalistická vila se 4 ložnicemi a bazénem pár minut od moře v oblíbeném Costa Paradiso

Čtěte více

29 682 000 Kč

1 200 000 €

1 022 283 £

1 302 128 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ve výhodné poloze ve vyhledávané lokalitě Costa Paradiso jen necelých 10 minut od moře, obchůdků a restaurací se nachází tato luxusní samostatná vila s bazénem a zahradou. Dům harmonicky zapadá do přírody a okolního prostředí - je obložený kamenem se dřevěnými okenicemi a venkovní dlažba je také kamenná nebo terakatová. Budova je obklopena několika terasami krytými střechou či pergolami s bambusem porostlých bugenviliemi, takže je zde mnoho zákoutí se stínem k nerušenému odpočinku. Na příjemné a udržované zahradě rostou vzrostlé stromy a živé ploty poskytující soukromí. Nechybí ani typické žulové skály. Velkým lákadlem je atraktivní bazén a vybavení patří také venkovní sprcha a 2x venkovní krb. Na pozemku o celkové rozloze cca 1000m2 také stojí druhý menší domek, který je aktuálně využívaný jako prádelna a sklad. Výhodou je garáž a dvě parkovací stání.

Uvnitř vila nabízí moderně řešenou dispozici o výměře cca 180m2 a velmi světlé a vzdušné prostory s idylickými výhledy na moře a do krajiny. Nemovitost prošla před dvěma lety kompletní rekonstrukcí a nachází se v perfektním stavu bez nutnosti jakýchkoliv prací. Elegantní interiér tvoří obývací pokoj s jídelnou, plně vybavená kuchyně, 4 ložnice (2 s výhledem na moře), 3 koupelny a vinný sklep. Z obývacího pokoje se stropem vysokým 5 metrů se prosklenými dveřmi vyjde na nádhernou terasu, která uchvátí nezapomenutelnými výhledy na moře a za dobré viditelnosti až na Korsiku. Vila disponuje veškerým moderním zařízením, aby poskytla maximální pohodlí po celý rok. Je zde klimatizace s možností přitápění v zimě. Dále je také možné topit i plynovým kotlem, v domě jsou radiátory a kotel v garáži. Zásobník na plyn je zapuštěný pod úrovní terénu.

Costa Paradiso je vyhledávanou lokalitou na severním pobřeží Sardinie. Z letiště v Olbii se sem dostanete za cca 1h20 a z letiště v Algheru za 1h30. Costa Paradiso je charakteristická nádhernou přírodou s žulovitými kameny, bujnou vegetací a úžasnými kamennými zátokami a schovanými plážemi. Návštěvníkům nabízí klidnou atmosféru s širokou nabídkou aktivit od plavání a vodních sportů po pěší turistiku a výlety na kole. V blízkosti určitě stojí za návštěvu pitoreskní přístav Santa Teresa di Gallura a středověké městečko Castelsardo. Ti, kdo preferují široké písečné pláže je najdou v blízké Valledorii.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247