Zpět na výpis

Vila s možností B&B aktivity hned u nádherné písečné pláže v Apulii

4 150m
ID: IT0687

Prostorná vila u nádherných pláží v Apulii

Čtěte více

9 000 900 Kč

365 000 €

325 789 £

352 079 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkná vila ve výborném stavu ve výhodné pozici jen 150 metrů od krásných písečných pláží v Apulii na prodej. Aktuálně používána jako B&B s 4 ložnicemi, koupelnou, 3 WC, kuchyní, prádelnou a verandou k pronájmu hostům, možno interně přestavit. Jen pár kroků k jedné z nejhezčí pláži v Apulii zvané Punta Prosciutto, v blízkosti idylického přístavu Porto Cesareo a dalších apuljských atrakcí včetně barokní perly Lecce, trullských vesniček Alberobello a Locorotondo nebo přístavu Gallipoli. Vzdálenost od letiště v Bari 2 hodiny (přímé lety z Prahy), letiště v Brindisi 1 hodina jízdy autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247