Zpět na výpis

Moderní vila s bazénem u Carovigna

2 1 ano 3 000m
ID: IT1204

Krásná, kompaktní vila v apulijském stylu mezi městečkem Carovigno a pláží na prodej

Čtěte více

9 958 000 Kč

400 000 €

338 018 £

428 781 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Příjemná a vzdušná samostatná vila v minimalistikckém středomořském stylu nacházející se mezi mořem (cca 3km od domu) a městečkem Carovigno na východním pobřeží Apulie. Výhodná poloha mezi letištěm Brindisi (30min) a Bari (1h).

Carovigno se nachází v severovýchodní části Apulie. Je strategicky položeno jen pár kilometrů od krásných pláží mezi letištěm v Bari (1h) a v Brindisi (30min). V bíízkosti je možné navštívit atmosferické bílé město Ostuni nebo trulllová městečka Locorotondo a Alberobello.

Vila je strategicky položena na vyvýšeném místě s krásným výhledem na moře a okolní přírodu. Je obklopena pozemkem o rozloze asi 5 300m2 s olivovníky a ovocnými stromy. Před domem je umístěn krásný 40m2 bazén s relaxační zónou. Uvnitř nemovitost tvoří velký obývací pokoj s klenbami, oddělená kuchyně, 2 ložnice a koupelna. Z ložnic je východ na příjemnou verandu. Dům je vybaven klimatizací, moskytiérami a venkovní sprchou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528