Zpět na výpis

Luxusní komplex trull v oblasti Fasano

6 1 13 000m
ID: IT1240

Luxusní trullo s bazénem a dependance na prodej v oblíbené oblasti Fasano jen 1 hodinu od letiště v Bari

Čtěte více

41 670 750 Kč

1 650 000 €

1 390 508 £

1 796 540 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento malebný komplex skládající se z 10 trull dohromady tvořící luxusní středomořskou vilu se nachází uprostřed klidné rezidenční čtvrti Selva di Fasano a je obklopen bujnou přírodou. Dům nedávno prošel intenzivní rekonstrukcí, s velkým důrazem na zachování klasických prvků apulijské architektury a kvalitní materiály. Nemovitost je zasazena v udržované zahradě o rozloze asi 5000m2, jíž dominuje elegantní 10x5m bazén. Zahrada je kompletně oplocena a má elektrickou branku. K dispozici je garáž a venkovní parkování. Interiér domu je charakteristický luxusní elegancí a akcentem na komfort a minimalismus. Srdcem domu je velký obývací pokoj, na který navazuje jídelna a kuchyně. Dále zde najdete 5 útulných ložnic, z nichž každá disponuje vlastní koupelnou a prádelna. V zahradě také stojí dependance, ideální pro ubytování hostů, s obývacím pokojem a kuchyní, 2 ložnicemi a koupelnou. V ceně nemovitosti je zahrnut i luxusní nábytek.

Selva di Fasano je klidná velmi zelená čtvrť za městečkem Fasano. Vzdálenost k moři je asi 13km a díky plochému terénu je možné dojet na pláž na kole. V širší oblasti určitě stojí za návštěvu krásná přímořská letoviska Polignano a Mare nebo Monopoli, nádherné bílé město Ostuni tyčící se v krajině nad mořem nebo typická městečka s trully Alberobello a Locorotondo. Z Prahy se sem autem dostanete za cca 16h jízdy. Mezinárodní letiště v Bari se nachází pouze 1h jízdy od domu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528