Zpět na výpis

Prostorný dům jen 400 metrů od pláže u Porto Cesareo

3 400m
ID: IT1220

Velký dům jen pár kroků od písečné pláže v oblasti Porto Cesareo v Apulii

Čtěte více

6 191 250 Kč

250 000 €

211 298 £

267 846 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento vzdušný a prostorný dům je umístěn v příjemné rezidenční čtvrti jen pár kroků od jedné z vůbec nejhezčích pláží v Apulii Punta Prosciutto a několik minut jízdy od malebného přístavu Porto Cesareo. Dům je zasazen do udržované a plně oplocené zahrady o rozloze 500m2, ve které najdete jacuzzi. Nemovitost se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a krbem, 3 ložnic a 2 koupelen. Je vybavena alarmem, moskytiérami a klimatizací (teplou a studenou). Ideální pro venkovní posezení je rozlehlá a zastřešená veranda, která obepíná dům. Letiště v Brindisi je vzdáleno 40 minut jízdy a letiště v Bari necelé 2 hodiny jízdy autem.

Punta Prosciutto se nachází na jihozápadním pobřeží Apulie nedaleko krásného městečka Porto Cesareo. Jedná se o jednu z nejkrásnějších oblastí celé Apulie, kde najdete nekonečné písečné pláže s průzračnou mořskou hladinou a divoké písečné duny. V blízkosti je možné navštívit kouzelná místa jako například již zmíněný přístav Porto Cesareo, dále městečko Gallipoli nebo barokní perlu poloostrova, historické Lecce.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528