Zpět na výpis

Velká vila v první linii u nádherné pláže Punta Prosciutto

5 ano 20m
ID: IT1203

Velký dům v první linii na pláži v Punta Prosciutto

Čtěte více

25 255 000 Kč

1 000 000 €

842 732 £

1 088 812 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Samostatná vila v tradičním apulijském stylu na jedinečném místě v první linii u nádherné pláže v lokalitě Punta Prosciutto. Celému pobřeží se díky nádherným plážím také nazývá italské Maledivy.

Punta Prosciutto se nachází na jihozápadním pobřeží Apulie nedaleko krásného městečka Porto Cesareo. Jedná se o jednu z nejkrásnějších oblastí celé Apulie, kde najdete nekonečné písečné pláže s průzračnou mořskou hladinou a divoké písečné duny. V blízkosti je možné navštívit kouzelná místa jako například již zmíněný přístav Porto Cesareo, dále městečko Gallipoli nebo barokní perlu poloostrova, historické Lecce.

Tato nemovitost o vnitřní výměře cca 340m2 se nachází na pozemku o rozloze asi 3000m2 a má přímý přístup na pláž. Vila se rozkládá na dvou podlažích a aktuálně se skládá ze 4 nezávislých apartmánů, které lze v případě zájmu ovšem jednoduše propojit a vytvořit velkou rodinnou jednotku. Další možnost je pokračovat v činnosti pronajímání jednotlivých jednotek s velmi zajímavým ziskem díky úchvatné poloze hned na pláži. Dům je moderně vybaven s klimatizací, moskytiérami a alarmem. Venku najdete také velmi praktickou venkovní sprchu. Velkým lákadlem je určitě střešní terasa s výhledem na pláž, ideální pro relaxaci, opalování a venkovní stolování po celý rok.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528